Wyjazdowy Huragan

26 sierpnia 2022, 16:24

Emocje po obfitującym w gole meczu z Orlętami już opadły, czas więc na trzecią kolejkę zmagań w hummel IV lidze lubelskiej grupie pierwszej. W sobotę Opolanin zmierzy się na wyjeździe z Huraganem Międzyrzec Podlaski.

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał u siebie 5:3 z Orlętami Łuków. Po dwóch kolejkach nasz zespół zajmuje 6 miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów. Bilans naszego zespołu to jedno zwycięstwo i jedna porażka.

Huragan w poprzedniej kolejce pokonał 2:1 Górnik II Łęczna. Po dwóch kolejkach nasi najbliżsi rywale zajmują trzecie miejsce w tabeli. Do tej pory huragan zgromadził na swoim koncie cztery punkty, na co złożyło się jedno zwycięstwo i jeden remis.

W poprzednim sezonie dwa razy zremisowaliśmy z Huraganem. U siebie 2:2, za to na wyjeździe 0:0. Nasza drużyna w ostatnich dwóch sezonach w Międzyrzecu Podlaskim dwa razy bezbramkowo zremisowała. Zważając na to, że Huragan w ostatnich dwóch sezonach kończył rundę zasadniczą na pierwszym miejscu, te remisy były dobrymi wynikami. Jutro spróbujemy wreszcie pokonać Huragan na ich boisku.

Podopieczni trenera Daniela Koczona w tym tygodniu pracowali nad tym, aby w najbliższym spotkaniu uniknąć błędów z poprzednich meczów. Miejmy nadzieję, że przyniesie to zamierzony efekt i nasz zespół wróci do Opola Lubelskiego z trzema punktami.

Mecz odbędzie się 27 sierpnia o godzinie 13:00 na stadionie miejskim w Międzyrzecu Podlaskim. Wynik podamy na naszym Facebooku.