Wykonać kolejny krok

20 maja 2023, 12:16  

A A A

Chociaż w naszym klubie nie dzieje się najlepiej, to nadal skupiamy się na najważniejszym celu, czyli utrzymaniu w IV lidze. W niedzielę zagramy na wyjeździe z POM Iskra Piotrowice. 

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał u siebie 2:1 ze Spartą Rejowiec Fabryczny. Po pięciu kolejkach nasz zespół zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów.  Do tej pory w grupie spadkowej wygraliśmy cztery spotkania i jedno przegraliśmy. 

POM Iskra Piotrowice w poprzedniej kolejce wygrał 1:0 z Powiślakiem Końskowola. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Do tej pory POM w grupie spadkowej wygrał dwa spotkania, jedno zremisował i dwa przegrał. 

W Piotrowicach zawsze gra się ciężko. Nasz zespół zrobi jednak wszystko, żeby przywieźć do Opola Lubelskiego trzy punkty. Jeżeli wygramy w niedzielę to, wykonamy duży krok w kierunku utrzymania. Miejmy nadzieję, że utrzymanie wywalczone na boisku wystarczy, aby nasz zespół w przyszłym sezonie nadal występował w IV lidze. 

Mecz z POM Iskra Piotrowice odbędzie się 21 maja na stadionie w Piotrowicach. Początek spotkania o godzinie 17:00. 

Sytuacja w naszym klubie jest ciężka. Wczoraj odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Klubu MKS Opolanin. Niestety frekwencja była bardzo niska i ostatecznie nie udało się wybrać nowego zarządu. Obecnie w Opolaninie nie ma zarządu. W następną sobotę (27 maja) po domowym meczu z Kryształem Werbkowice odbędzie się Walne Zebranie Wyborcze. Miejmy nadzieję, że uda się wtedy wybrać nowy zarząd i nasz klub nadal będzie mógł funkcjonować w obecnej postaci.  

 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych