Z Cisowianką w Opolu

25 maja 2024, 18:36  

A A A

W ostatnich dniach opolscy kibice nie mogą narzekać na nudę. Przed nami trzeci mecz na własnym stadionie w ciągu dziewięciu dni. W niedzielę zagramy z KS Cisowianką Drzewce. 

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał u siebie 6:2 z Kryształem Werbkowice. Nasz zespół zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 48 punktów. Do tej pory wygraliśmy czternaście spotkań, sześć zremisowaliśmy i w dziewięciu ponieśliśmy porażkę. 

KS Cisowianka Drzewce w poprzedniej kolejce zremisowała 0:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po 29. kolejkach nasi jutrzejsi rywale zajmują 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 49 punktów. Do tej pory Cisowianka wygrała czternaście spotkań, siedem zremisowała i osiem przegrała. 

Formalnym gospodarzem jutrzejszego spotkania będzie Cisowianka. Mecz odbędzie się jednak na stadionie w Opolu Lubelskim. Wszystko dlatego, że zespół spod Nałęczowa nie ma obecnie własnego boiska. Z tego powodu zazwyczaj swoje mecze rozgrywa na stadionie w Nałęczowie lub w Puławach. Cisowianka notuje obecnie serię sześciu meczów bez zwycięstwa. Nasi jutrzejsi rywale mają swoje problemy finansowe i głównie z tego wynika ich spadek formy. Jesienią Cisowianka była jedną z czołowych drużyn w lidze. W tamtej rundzie przegraliśmy z nimi 2:5. Jutro będziemy chcieli odegrać się za tamtą porażkę. Chociaż w środę przegraliśmy w finale Pucharu Polski LZPN, to w lidze jesteśmy niepokonani od dziesięciu spotkań. W niedzielę chcemy podtrzymać tę świetną serię. 

Mecz odbędzie się 26 maja na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek spotkania o godzinie 16:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion! 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych