Zabrakło szczęścia. Porażka z Kłosem.

26 kwietnia 2021, 14:55  

A A A

Do Rożdżałowa, gdzie swoje mecze rozgrywa Kłos Gmina Chełm, jechaliśmy po trzy punkty. Do Opola Lubelskiego wróciliśmy jednak na tarczy.

Od początku meczu obie drużyny atakowały głownie skrzydłami. Na pierwszą bardzo dobrą sytuację w wykonaniu naszego zespołu czekaliśmy do 28. minuty. Wtedy to Kamil Król podał do Daniela Szewca, który wbiegł w pole karne, nawinął jednego z zawodników Kłosa i oddał strzał. Uderzenie naszego trenera zostało jednak zablokowane przez obrońców. Nie minęła minuta od strzału Szewca, a Opolanin niestety przegrywał. Gospodarze przeprowadzili błyskawiczną kontrę zakończoną golem.

Po stracie bramki nasza drużyna zaczęła dominować . W ostatnim kwadransie pierwszej połowy nasi zawodnicy mieli trzy dogodne okazje. W 37. minucie Opolanin miał rzut wolny. Na strzał ze stałego fragmentu zdecydował się Daniel Szewc. Grający trener uderzył ładnie, ale dokładnie w to miejsce gdzie stał bramkarz. To właśnie bramkarz Kłosa w końcówce pierwszej połowy obronił strzały Huberta Drozda i Kamila Króla. Strzały które, gdyby nie młody golkiper, zakończyłyby się golami.

Po przerwie drużyna z Opola Lubelskiego dążyła do wyrównania,  a Kłos czyhał na kontry. Właśnie jedna z takich kontr zakończyła się drugą bramką dla drużyny gospodarzy. Konrad Górniak nie zdołał zatrzymać Pawła Mazura, który wbiegł w pole karne i pokonał Miłosza Szczepańskiego. Po stracie drugiej bramki mieliśmy swoje sytuacje. Najlepszą w 83. minucie, kiedy po błędzie bramkarza gospodarzy piłkę z linii bramkowej wybili obrońcy. Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie.

Pierwsza porażka w rundzie finałowej stała się faktem. Nie zwieszamy jednak głów. Zawodnicy Opolanina szansę na rehabilitację będą mieli już w czwartek w Hrubieszowie. Więcej o meczu z Unią Hrubieszów napiszemy w zapowiedzi przedmeczowej.

Tekst: Mateusz Bartoszek

 

Opolanin: Szczepański – Leziak, Siudy, Pałka, Górniak, Frydecki, Sałasiński, Szewc, Drozd (65' Wesołowski), Koneczny (88' Banach), Król

 

Tabela i terminarz hummel IV ligi lubelskiej grupy spadkowej: http://www.90minut.pl/liga/1/liga11747.html

 

Zapis relacji live z meczu

 

 

 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych