Zaczynamy wyjazdowy tydzień

13 kwietnia 2024, 18:24  

A A A

Przed nami kolejny ciężki tydzień. W ciągu ośmiu dni rozegramy aż trzy mecze wyjazdowe (Z Granitem, Gromem Kąkolewnica i Ładą Biłgoraj). Pierwszy z nich już jutro. W Bychawie zmierzymy się z miejscowym Granitem. 

Opolanin w poprzedniej kolejce zremisował u siebie 1:1 z Górnikiem II Łęczna. Nasz zespół zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów. Do tej pory wygraliśmy dziewięć spotkań, trzy zremisowaliśmy i w dziewięciu ponieśliśmy porażkę. 

Granit Bychawa w poprzedniej kolejce przegrał 0:2 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po 21. kolejkach zespół z Bychawy zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Do tej pory zespół z Bychawy wygrał pięć meczów, jeden zremisował i piętnaście przegrał. 

Granit walczy o utrzymanie i potrzebuje punktów jak tlenu. Jutrzejsi gospodarze zrobią wszystko, żeby zdobyć trzy punkty. Nasz zespół jest tego świadomy, ale znamy swoją wartość i wiemy, że to my jesteśmy faworytem tego spotkania. Ewentualne zwycięstwo bardzo mocno przybliży nas do utrzymania. Podczas jutrzejszego meczu z powodu nadmiaru żółtych kartek zabraknie Jana Czapli. 

Mecz odbędzie się 14 kwietnia na stadionie w Bychawie. Początek spotkania o godzinie 15:00. Wynik podamy na naszym Facebooku. 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych