Zapraszamy na Turniej rodziców!

18 września 2023, 20:50  

A A A

Już w najbliższą niedzielę 24 września odbędzie się pierwszy Turniej rodziców dzieci trenujących w Opolaninie. Patronem wydarzenie jest firma Lotto.

Turniej odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Kolejowej w Opolu Lubelskim. Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 13:00. Każdy zespół będzie liczył 5 zawodników w polu plus bramkarz. 

Wreszcie będziemy mogli dowiedzieć się który rocznik ma najlepszych rodziców, a przy okazji aktywnie spędzić czas.Szczegółowe informacje znajdziecie u trenerów roczników. Zapraszamy do wspólnej zabawy i rywalizacji w duchu fair play.

Niedziela zapowiada się bardzo ciekawie. Najpierw o 13:00 Turniej rodziców, a następnie o 15:00 mecz MKS Opolanin - KS Lublinianka. Zapraszamy na oba te wydarzenia!

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych