Ze Spartą na zakończenie

16 czerwca 2023, 14:34  

A A A

Do rozegrania w tym sezonie został nam jeszcze tylko jeden mecz. W sobotę zagramy na wyjeździe ze Spartą Rejowiec Fabryczny. 

Opolanin w poprzedniej kolejce zremisował u siebie 2:2 z Gromem Różaniec. Po dziewięciu kolejkach nasz zespół zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów.  Do tej pory w grupie spadkowej wygraliśmy sześć spotkań, jedno zremisowaliśmy i dwa przegraliśmy. 

Sparta Rejowiec Fabryczny w poprzedniej kolejce zremisowała 1:1 z Orlętami Łuków. Nasi najbliżsi rywale zajmują siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów. Do tej pory w grupie spadkowej Sparta wygrała dwa spotkania, jedno zremisowała i sześć przegrała. 

Chociaż jesteśmy już pewni utrzymania, to do sobotniego meczu podejdziemy z pełnym zaangażowaniem. Chcemy zakończyć sezon zwycięstwem. Zawodnicy z Rejowca z pewnością też będą chcieli wygrać na pożegnanie z IV ligą. Co prawda Sparta ma jeszcze szansę na zajęcie piątego miejsca w tabeli, ale ono raczej nie będzie gwarantować utrzymania.  

Mecz ze Spartą odbędzie się w sobotę 17 czerwca na stadionie w Rejowcu Fabrycznym. Początek spotkania o godzinie 15:00. Wynik podamy na naszym Facebooku! 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych