Znamy terminarz IV ligi

09 lipca 2023, 17:45  

A A A

Nowy sezon IV ligi lubelskiej startuje za niewiele ponad miesiąc. Znany jest już pełen skład IV ligi oraz terminarz. W nadchodzącym sezonie czwarta liga będzie liczyć 19 zespołów, a to oznacza, że co tydzień jedna drużyna będzie musiała pauzować. Co ważne, w tym roku nie będzie podziału na grupy. Od samemu początku czekają nas więc dalekie wyjazdy. Z powodu tak dużej liczby drużyn niektóre kolejki będą rozegrane również w środku tygodnia. 

W sezonie 2023/24 w IV lidze lubelskiej wystąpią:

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Grafika: IV liga lubelska Facebook

 

Terminarz został ogłoszony dosłownie przed chwilą. W pierwszej kolejce, która zaplanowana jest na 12 sierpnia, czeka nas wyjazdowy mecz z Motorem II Lublin. Pierwszy mecz u siebie zagramy zaledwie trzy dni później - 15 sierpnia. Naszym rywalem będzie Gryf Gmina Zamość. Mecz derbowy ze Stalą Poniatowa odbędzie się w 7 kolejce, która zaplanowana jest na 9/10 września. 

Pełny terminarz znajdziecie pod poniższym linkiem. W niedalekiej przyszłosći terminarz będzie również dostępny na naszej stronie.

IV liga 2023/2024, grupa: lubelska (90minut.pl)

 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych