15 września nasze święto ! Święto piłki nożnej w Opolu Lubelskim !

03 września 2019, 11:30  

A A A

MKS Opolanin to dla wielu kibiców piłki nożnej w Opolu Lubelskim bardzo ważna część życia. Wszyscy z utęsknieniem czekają na niedzielne mecze przy ulicy Kolejowej 17, bardzo wielu jeździ za naszym klubem również na spotkania wyjazdowe, gdzie odległości do pokonania bardzo często wynoszą dystans 70, 90, a nawet ponad stu kilometrów w obie strony. Cieszy nas to niezmiernie, ponieważ miło jest widzieć dużą liczbę kibiców, często są to całe rodziny, które dopingiem na meczach, czasem przy relacjach VIDEO YT wspierają nasz klub !

15 września na naszym boisku przy ulicy Kolejowej 17 odbędzie się wielkie święto piłki nożnej ! Będzie to święto nie tylko klubu, ale także kibiców, młodych zawodników, oldbojów-święto wszystkich tych, którzy tworzą MKS OPOLANIN !Jubileusz 70-lecia klubu, oficjalne otwarcie zmodernizowanego obiektu przy ulicy Kolejowej, charytatywna licytacja dla Stasia Kozaka, a także wiele innych atrakcji to wydarzenie, na którym nikogo nie może zabraknąć !

Dlatego serdecznie zapraszamy !

LINK DO WYDARZENIA FB !

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych