15 września nasze święto ! Święto piłki nożnej w Opolu Lubelskim !

03 września 2019, godz. 11:30, 994 wyświetleń  

A A A

MKS Opolanin to dla wielu kibiców piłki nożnej w Opolu Lubelskim bardzo ważna część życia. Wszyscy z utęsknieniem czekają na niedzielne mecze przy ulicy Kolejowej 17, bardzo wielu jeździ za naszym klubem również na spotkania wyjazdowe, gdzie odległości do pokonania bardzo często wynoszą dystans 70, 90, a nawet ponad stu kilometrów w obie strony. Cieszy nas to niezmiernie, ponieważ miło jest widzieć dużą liczbę kibiców, często są to całe rodziny, które dopingiem na meczach, czasem przy relacjach VIDEO YT wspierają nasz klub !

15 września na naszym boisku przy ulicy Kolejowej 17 odbędzie się wielkie święto piłki nożnej ! Będzie to święto nie tylko klubu, ale także kibiców, młodych zawodników, oldbojów-święto wszystkich tych, którzy tworzą MKS OPOLANIN !Jubileusz 70-lecia klubu, oficjalne otwarcie zmodernizowanego obiektu przy ulicy Kolejowej, charytatywna licytacja dla Stasia Kozaka, a także wiele innych atrakcji to wydarzenie, na którym nikogo nie może zabraknąć !

Dlatego serdecznie zapraszamy !

LINK DO WYDARZENIA FB !


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

26 lipca 2021, godz. 11:06
Wywiad z trenerem Dariuszem Bodakiem
24 czerwca 2021, godz. 13:08
Wywiad z Danielem Szewcem
19 czerwca 2021, godz. 09:12
Ostatni akt
15 czerwca 2021, godz. 14:24
Grad bramek na pożegnanie

Zobacz wszystkie...