Złamać Stal

08 czerwca 2024, 14:43  

A A A

Przed nami trzeci mecz w ciągu ośmiu dni. Jutro zagramy u siebie ze Stalą Kraśnik. 

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał na wyjeździe 2:0 z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Nasz zespół zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 54 punktów. Do tej pory wygraliśmy szesnaście spotkań, sześć zremisowaliśmy i w dziesięciu ponieśliśmy porażkę. 

Stal Kraśnik w poprzedniej kolejce wygrała 2:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po 32. kolejkach zespół z Kraśnika zajmuje 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 68 punktów. Do tej pory Stal wygrała dwadzieścia jeden spotkań, pięć zremisowała i sześć przegrała. 

Po zwycięstwach z Ogniwem i Tomasovią można powiedzieć, że wróciliśmy na odpowiednie tory. Teraz przed nami dwa domowe mecze z rywalami z czołówki, którzy naprawdę dobrze grają w piłkę. Stal to zespół, który przed rundą wiosenną poważnie nastawiał się na walkę o awans do 3 ligi. Niestety przez serię słabszych wyników zespół z Kraśnika zaprzepaścił szansę na awans. Dla Stali to duży zawód. Mimo tego, że Stal nie liczy się już w walce o awans, to z pewnością do Opola Lubelskiego przyjadą z zamiarem zdobycia trzech punktów. Taki sam zamiar ma również nasz zespół. To gwarantuje duże emocje i ciekawy mecz. Niedzielny mecz będzie dla Opolanina szansą na odegranie się na Stali za porażkę jesienią. W Kraśniku przegraliśmy 2;3 po golu straconym w ostatniej minucie spotkania. 

Lubelski Związek Piłki Nożnej przeprowadzi transmisję na YouTube z jutrzejszego meczu. Link do transmisji jest na naszym Facebooku.  

Mecz odbędzie się 9 czerwca na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek spotkania o godzinie 17:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion! 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych