Ciężki koniec rundy

04 listopada 2023, 12:56  

A A A

Przed nami ciężka końcówka rundy. Jutro zagramy u siebie Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 2:3 z Ogniwem Wierzbica. Nasz zespół zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Do tej pory wygraliśmy siedem spotkań, dwa zremisowaliśmy i pięć przegraliśmy.

Tomasovia w poprzedniej kolejce zremisowała 1:1 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Zespół z Tomaszowa Lubelskiego zajmuje 8. miejsce w tabeli. Tomasovia do tej pory zgromadziła 20 punktów, na które złożyło się pięć zwycięstw, pięć remisów i cztery porażki.

Po dwóch porażkach z rzędu w naszym zespole panuje duża sportowa złość. Zwłaszcza porażka z Ogniwem nie powinna nam się przytrafić. Co prawda po dwóch przegranych spadliśmy tylko o jedną pozycję niżej w ligowej tabeli, jednak różnice punktowe w środku tabeli są bardzo małe. Niedzielny mecz jest bardzo ważny, ponieważ w przypadku zwycięstwa odskoczymy od zespołu z Tomaszowa Lubelskiego, który traci do nas tylko trzy punkty. Z pewnością jutro czeka nas bardzo ciężkie spotkanie. Tomasovia jest niepokonana od siedmiu spotkań i do Opola przyjedzie podtrzymać tę passę. Nasz zespół musi zagrać na swoim najwyższym poziomie, jaki niewątpliwie prezentował już w tym sezonie. W niedzielę nie ma kalkulacji, liczą się tylko trzy punkty.

Mecz odbędzie się 5 listopada na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek o 13:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie!

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych