ZAMKNIJ

Czas na derby powiatu !

21 września 2019, godz. 12:27, 748 wyświetleń  

A A A

Na ten mecz wielu kibiców z naszego regionu czeka z niecierpliwością, drużyny na to spotkanie mobilizują się trzy razy mocniej, a trybuny zapełniają do ostatniego miejsca. Tak w skrócie można opisać " Derby Powiatu Opolskiego ". Patrząc na ostatnie wyniki, pozycję w tabeli obu drużyn oraz składy, jakimi dysponują obie ekipy, faworyt do wygrania tego meczu może być tylko jeden. Jednak musimy pamiętać jedno, że mecze derbowe to nie tylko mecze o 3 punkty, ale także mecze o honor i prestiż, a wtedy wszystko inne przechodzi na dalszy plan.

Nasz najbliższy rywal, drużyna Stali Poniatowa w ostatniej ligowej kolejce zremisowała u siebie z drużyną Orionu 1 - 1. Poniatowianie obecnie z dorobkiem 11 punktów zajmują szóstą pozycję w tabeli. Bilans drużyny z Poniatowej to 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 2 porażki. Dla przypomnienia drużyna Opolanina w ostatniej kolejce odniosła okazałe zwycięstwo 4 - 1 nad drużyną Świdniczanki.

W sezonie 18/ 19 w bezpośrednich meczach obu drużyn raz górą był Opolanin, wygrywając u siebie 4 - 0, natomiast w rundzie rewanżowej lepsza okazała się Poniatowska Stal wygrywając u siebie 3 - 2. Jutro czeka nas wielkie widowisko i miejmy nadzieję, że podobne emocje, jakie przeżywaliśmy tydzień temu w spotkaniu z drużyną Świdniczanki !

Informujemy, że OpolskaTV przeprowadzi relację LIVE VIDEO w serwisie YT !


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

dzisiaj, godz. 21:37
Karnety na sezon 2020/ 2021.
02 lipca 2020, godz. 21:55
O rywalach w IV lidze, część II.
27 czerwca 2020, godz. 21:03
O IV lidze, podsumowanie, a także o rywalach cz. 1
24 grudnia 2019, godz. 10:20
Wesołych Świąt !

Zobacz wszystkie...