ZAMKNIJ

Czas na derby powiatu !

21 września 2019, godz. 12:27, 606 wyświetleń  

A A A

Na ten mecz wielu kibiców z naszego regionu czeka z niecierpliwością, drużyny na to spotkanie mobilizują się trzy razy mocniej, a trybuny zapełniają do ostatniego miejsca. Tak w skrócie można opisać " Derby Powiatu Opolskiego ". Patrząc na ostatnie wyniki, pozycję w tabeli obu drużyn oraz składy, jakimi dysponują obie ekipy, faworyt do wygrania tego meczu może być tylko jeden. Jednak musimy pamiętać jedno, że mecze derbowe to nie tylko mecze o 3 punkty, ale także mecze o honor i prestiż, a wtedy wszystko inne przechodzi na dalszy plan.

Nasz najbliższy rywal, drużyna Stali Poniatowa w ostatniej ligowej kolejce zremisowała u siebie z drużyną Orionu 1 - 1. Poniatowianie obecnie z dorobkiem 11 punktów zajmują szóstą pozycję w tabeli. Bilans drużyny z Poniatowej to 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 2 porażki. Dla przypomnienia drużyna Opolanina w ostatniej kolejce odniosła okazałe zwycięstwo 4 - 1 nad drużyną Świdniczanki.

W sezonie 18/ 19 w bezpośrednich meczach obu drużyn raz górą był Opolanin, wygrywając u siebie 4 - 0, natomiast w rundzie rewanżowej lepsza okazała się Poniatowska Stal wygrywając u siebie 3 - 2. Jutro czeka nas wielkie widowisko i miejmy nadzieję, że podobne emocje, jakie przeżywaliśmy tydzień temu w spotkaniu z drużyną Świdniczanki !

Informujemy, że OpolskaTV przeprowadzi relację LIVE VIDEO w serwisie YT !


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

24 grudnia 2019, godz. 10:20
Wesołych Świąt !
13 listopada 2019, godz. 13:19
Strzelanina w Stężycy!
08 października 2019, godz. 17:07
Hokejowy wynik z Sokołem. Dopisujemy ważne 3 punkty !
05 października 2019, godz. 19:43
Czas na Sokół Konopnica !

Zobacz wszystkie...