Czas na Sokół Konopnica !

05 października 2019, 19:43

Po ponad półtoratygodniowej przerwie, powrócą do rozgrywek zawodnicy Opolanina. Przypominamy, że ostatni mecz, gdzie naszym przeciwnikiem był zespół Orionu Niedrzwica został przeniesiony na środę 25 września, natomiast pozostałe spotkania IX kolejki zostały rozegrane standardowo w weekend 28-29 września.

Obie drużyny do jutrzejszego meczu będą przystępować w raczej dobrych nastrojach, zespół Sokoła w ostatniej kolejce pokonał u siebie drużynę Stali Poniatowa 2 - 1, natomiast nasz MKS rozgromił 9 – 1 wspomniany już Orion. Patrząc na wyniki dotychczas rozegranych spotkań drużyny z Konopnicy, można stwierdzić, że Sokół rzadko kiedy idzie na kompromis. Bilans naszego jutrzejszego rywala to 4 zwycięstwa, 4 porażki oraz 1 remis 0 - 0, który drużyna Sokoła zanotowała w IV kolejce w spotkaniu z GKS-em Niemce.

Podglądając wczorajszy trening naszego zespołu, można stwierdzić, że zawodnicy są w dobrej formie przed zbliżającym się spotkaniem. Nikt nie narzeka na poważniejsze urazy, a frekwencja na samym treningu była niemalże 100%. Dla kibiców mamy także świetną wiadomość, jaką jest powrót do treningów popularnego „Piniego”. Konrad, wczoraj indywidualnie wznowił treningi, wracając po kontuzji.

Kolejka 10 - 5-6 października

Orion Niedrzwica Duża - Janowianka Janów Lubelski 6 października, 15:00