Czas na zespół Bizona.

07 sierpnia 2020, 21:01  

A A A

W tym sezonie drużyna Opolanina Opole Lubelskie wraca do IV ligi po czterech latach pobytu w klasie okręgowej. Naszym przeciwnikiem w dniu jutrzejszym będzie zespół Bizona Jeleniec, który podobnie jak nasza drużyna jest beniaminkiem IV ligi. Największym sukcesem drużyny z Jeleńca jest gra w finale Pucharu Polski na szczeblu Bialskopodlaskim w sezonie 2018/19. Zespół Bizona w rozgrywkach IV ligi występuje po raz pierwszy. Przed tygodniem zespół jutrzejszych gości pokonał na wyjeździe Włodawiankę Włodawa 1- 2. Natomiast nasza drużyna pokonała 4:0 Orlęta Łuków, bramki w tym spotkaniu strzelali Dominik Banach - 3 oraz jedno trafienie Daniel Szewc. 

Podczas tego weekendu w ramach II kolejki rozkład spotkań w naszej grupie przedstawia się następująco.

POM-ISKRA Piotrowice - Włodawianka Włodawa 
Huragan Międzyrzec Podlaski - Lutnia Piszczac 
KS Lublinianka - Sparta Rejowiec Fabryczny 
Górnik II Łęczna S.A. - Powiślak Końskowola

Orlęta Łuków - Start Krasnystaw

Życzymy państwu miłego widowiska i prosimy o kulturalny doping.

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych