Czas na zespół Bizona.

07 sierpnia 2020, godz. 21:01, 502 wyświetleń  

A A A

W tym sezonie drużyna Opolanina Opole Lubelskie wraca do IV ligi po czterech latach pobytu w klasie okręgowej. Naszym przeciwnikiem w dniu jutrzejszym będzie zespół Bizona Jeleniec, który podobnie jak nasza drużyna jest beniaminkiem IV ligi. Największym sukcesem drużyny z Jeleńca jest gra w finale Pucharu Polski na szczeblu Bialskopodlaskim w sezonie 2018/19. Zespół Bizona w rozgrywkach IV ligi występuje po raz pierwszy. Przed tygodniem zespół jutrzejszych gości pokonał na wyjeździe Włodawiankę Włodawa 1- 2. Natomiast nasza drużyna pokonała 4:0 Orlęta Łuków, bramki w tym spotkaniu strzelali Dominik Banach - 3 oraz jedno trafienie Daniel Szewc. 

Podczas tego weekendu w ramach II kolejki rozkład spotkań w naszej grupie przedstawia się następująco.

POM-ISKRA Piotrowice - Włodawianka Włodawa 
Huragan Międzyrzec Podlaski - Lutnia Piszczac 
KS Lublinianka - Sparta Rejowiec Fabryczny 
Górnik II Łęczna S.A. - Powiślak Końskowola

Orlęta Łuków - Start Krasnystaw

Życzymy państwu miłego widowiska i prosimy o kulturalny doping.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

26 lipca 2021, godz. 11:06
Wywiad z trenerem Dariuszem Bodakiem
24 czerwca 2021, godz. 13:08
Wywiad z Danielem Szewcem
19 czerwca 2021, godz. 09:12
Ostatni akt
15 czerwca 2021, godz. 14:24
Grad bramek na pożegnanie

Zobacz wszystkie...