Do Piotrowic po zwycięstwo

18 września 2021, godz. 06:42, 210 wyświetleń  

A A A

Po trzech meczach u siebie pora na wyjazd. W niedzielę o 15:00 w Piotrowicach Opolanin zagrał z tamtejszym POM-em Iskrą.

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał u siebie 4:0 z Orlętami Łuków. Po siedmiu kolejkach nasz zespół zajmuje 4. miejsce z dorobkiem 11, punktów. Do tej pory wygraliśmy 3 spotkania, dwa zremisowaliśmy i w dwóch ponieśliśmy porażkę. 

POM Piotrowice w poprzedniej kolejce przegrał 1:4 z Lublinianką. Zespół z Piotrowic zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli. Nasi najbliżsi rywale zgromadzili do tej pory sześć punktów, na co złożyły się 2 zwycięstwa i 5 porażek.

Nasza ostatnia wizyta w Piotrowicach nie jest w klubie zbyt miło wspominana. Przegraliśmy wtedy walkowerem, choć na boisku wygraliśmy 2:1. Jutro na pewno taka sytuacja się nie powtórzy. Opolanin będzie chciał wygrać drugi mecz z rzędu i po raz drugi w tym sezonie na wyjeździe. Na pewno nasza drużyna jest faworytem tego meczu. Po pierwsze jesteśmy wyżej w tabeli, a po drugie POM w tym sezonie spisuje się dość kiepsko i stracił w obecnych rozgrywkach aż 20 bramek.

Wynik meczu w Piotrowicach podamy na naszym Facebooku.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

12 października 2021, godz. 10:53
Dublet Rybaka, zła passa przerwana
09 października 2021, godz. 17:18
Przerwać złą passę
01 października 2021, godz. 13:18
Wyjazd do lidera
27 września 2021, godz. 21:22
Remis w ostatniej akcji

Zobacz wszystkie...