Do Piotrowic po zwycięstwo

18 września 2021, 06:42  

A A A

Po trzech meczach u siebie pora na wyjazd. W niedzielę o 15:00 w Piotrowicach Opolanin zagrał z tamtejszym POM-em Iskrą.

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał u siebie 4:0 z Orlętami Łuków. Po siedmiu kolejkach nasz zespół zajmuje 4. miejsce z dorobkiem 11, punktów. Do tej pory wygraliśmy 3 spotkania, dwa zremisowaliśmy i w dwóch ponieśliśmy porażkę. 

POM Piotrowice w poprzedniej kolejce przegrał 1:4 z Lublinianką. Zespół z Piotrowic zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli. Nasi najbliżsi rywale zgromadzili do tej pory sześć punktów, na co złożyły się 2 zwycięstwa i 5 porażek.

Nasza ostatnia wizyta w Piotrowicach nie jest w klubie zbyt miło wspominana. Przegraliśmy wtedy walkowerem, choć na boisku wygraliśmy 2:1. Jutro na pewno taka sytuacja się nie powtórzy. Opolanin będzie chciał wygrać drugi mecz z rzędu i po raz drugi w tym sezonie na wyjeździe. Na pewno nasza drużyna jest faworytem tego meczu. Po pierwsze jesteśmy wyżej w tabeli, a po drugie POM w tym sezonie spisuje się dość kiepsko i stracił w obecnych rozgrywkach aż 20 bramek.

Wynik meczu w Piotrowicach podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych