Dobrze zakończmy rundę zasadniczą

13 kwietnia 2021, 18:32  

A A A

Środowy mecz z Włodawianką mógł być dla nas meczem o wszystko. Niestety, z powodu porażki Opolanina w Łęcznej i zwycięstwa POM-u Iskry Piotrowice straciliśmy szansę na awans do grupy mistrzowskiej. Włodawianka ma jeszcze szansę na zajęcie szóstego miejsca, musi co najmniej zremisować z naszą ekipą.

Choć Opolanin rundę finałową spędzi  w grupie spadkowej, to na pewno z Włodawianką za wszelką cenę będziemy chcieli zwyciężyć. Najwyższa pora aby przerwać fatalną passę siedmiu meczów bez zwycięstwa. Triumf na koniec rundy zasadniczej postawi nas w dobrej sytuacji wyjściowej na początku rundy finałowej. W przypadku porażki możemy spaść na dziewiąte miejsce.

Włodawianka zajmuje obecnie 7. miejsce z dorobkiem 31 punktów. Jak pisałem wyżej nasi rywale, wciąż mają szansę na „szóstkę”. Opolanin zajmuje obecnie ósmą lokatę. W rundzie jesiennej mecz we Włodawie zakończył się remisem 2:2.

Początek środowego spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Mecz odbędzie bez udziału publiczności. Z powodów technicznych nie zostanie przeprowadzona transmisja na żywo. O wyniku będziemy informować na naszym facebooku.

Autor: Mateusz Bartoszek

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych