Gorzkie zakończenie rundy

15 kwietnia 2021, 12:42  

A A A

Rundę zasadniczą zakończyliśmy w sposób najgorszy z możliwych. Po słabej grze Opolanin przegrał z Włodawianką Włodawa 1:4. Przez złe warunki pogodowe spotkanie musieliśmy rozegrać na sztucznym boisku w Łęcznej.

Mecz rozpoczął się dla nas fatalnie. Już w 8. minucie spotkania przegrywaliśmy 0:2. Pierwszą bramkę straciliśmy po rzucie rożnym, drugą po kontrze zespołu z Włodawy. W 31. minucie zdobyliśmy bramkę kontaktową. Daniel Szewc dośrodkował z rzutu rożnego, piłka po lekkim zamieszaniu trafiła do Konrada Górniaka. Dzień przed meczem Górniak obchodził urodziny, można powiedzieć, że uczcił je bramką. Po tej bramce w zawodnikach znów odżyła nadzieja na pozytywny wynik.

Wychodząc na drugą połowę przegrywaliśmy tylko jedną bramką. Można było odczuć, że na drugą połowę nasi zawodnicy mieli jasny cel: strzelić gola i co najmniej zremisować. Na początku drugiej połowy mieliśmy kilka szans na wyrównanie, jednak ich nie wykorzystaliśmy. To się zemściło, Włodawianka wyszła z szybką kontrą i zdobyła trzecią bramkę. Pod koniec spotkania goście przeprowadzili kolejną kontrę która zakończyła się bramką. Wtedy wiadome już było, że ten mecz zakończy się porażką drużyny z Opola Lubelskiego.

Ta porażka oznacza, że rundę zasadniczą zakończyliśmy na 9. miejscu. W grupie spadkowej znalazły się następujące drużyny: Bizon Jeleniec, Górnik II Łęczna, Grom Różaniec, Gryf Gmina Zamość, Kłos Gmina Chełm, Łada 1945 Biłgoraj, Orlęta Łuków, Sparta Rejowiec Fabryczny, Start Krasnystaw, Unia Białopole, Unia Hrubieszów. W grupie spadkowej zagramy z drużynami  z którymi nie mierzyliśmy się w rundzie zasadniczej. Punkty i bramki pozostają te same jakie zdobyliśmy w rundzie zasadniczej.

Tabela i terminarz rundy finałowej niebawem pojawi się na naszej stronie. Pierwszy mecz rozegramy z Unią Białopole. Więcej o meczu z Unią napiszemy w zapowiedzi przedmeczowej.

Metryka z meczu

Tekst: Mateusz Bartoszek

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


kazanek666@gmail.com: Jak się wyzbywa jedynych graczy co strzelają bramki, a w to miejsce nikogo się nie wprowadza to czego można się spodziewać?

2021-04-15, 13:09