#GrałaMłodzież

06 września 2022, 11:05

A A A

Zaczynamy cykl #GrałaMłodzież. Będziemy przedstawiać w nim wyniki naszych grup juniorskich. Będziemy starali się publikować je w miarę regularnie. Jeżeli nie na stronie internetowej to na klubowym Facebooku.

Zespół młodzików starszych, których opiekunem jest Michał Adamczyk grał w sobotę z LKS-em Stróża. Mecz zakończył się porażką naszych juniorów 1:3. W pierwszej połowie mieliśmy dużo okazji, to my pierwszy strzeliliśmy gola, a mogliśmy prowadzić nawet 4:0. Niestety bramka wyrównująca pod koniec pierwszej połowy nas podłamała. W drugiej połowie po roszadach w zespole i przez indywidualne błędy straciliśmy dwie bramki.

Trampkarze, których trenerem jest Michał Wszołek, w sobotę wygrali 6:0 z Wisłą Puławy.
Spotkanie podsumował krótko trener Wszołek:
Mecz od początku ułożył się pod nasze dyktando, ponieważ szybko strzeliliśmy pierwszego gola. Zawodnicy dobrze realizowali założenia taktyczne co przynosiło kolejne groźne akcje pod bramką rywala. Cieszy wynik, gra oraz zaangażowanie chłopaków. Nadal będziemy pracować żeby w kolejnych meczach być jeszcze lepszą wersją samych siebie.

W sobotę swój mecz rozegrali również chłopcy z rocznika 2006/2007/2008 prowadzeni przez Roberta Krupę. Niestety po słabym spotkaniu przegrali 0:6 z Górnikiem Łęczna.