#GrałaMłodzież - podsumowanie jesieni

08 grudnia 2023, 19:49  

A A A

Kilka tygodni temu rozgrywki w swoich grupach zakończyły nasze grupy młodzieżowe. Zapraszamy na podsumowanie jesieni w wykonaniu naszej akademii. 

 

Rocznik 2007/2008/2009 

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy 

Trener – Robert Krupa 

Juniorzy Młodsi z pewnością mogą być zadowoleni ze swojej gry jesienią. Podopieczni Roberta Krupy rozegrali kilka bardzo dobrych spotkań i zmagania ligowe zakończyli na 2. miejscu w tabeli tuż za niepokonanym Lewartem Lubartów. Juniorzy Młodsi w sumie w minionej rundzie wygrali 7 spotkań, 4 zremisowali i 3 przegrali. 

 

Rocznik 2010/2011 

Lublin: C2 Trampkarz Grupa 1 

Trener — Michał Adamczyk 

Trampkarze również mają za sobą udaną rundę. Podopieczni Michała Adamczyka jesienią wygrali 5 spotkań i tylko 2 przegrali. Ostatecznie nasi trampkarze uplasowali się na 3. miejscu w tabeli. Nasz zespół wyprzedziły tylko LZS Krężnica Jara i MUKS Kraśnik. 

 

Rocznik 2012/2013 

Lublin: D1 Młodzik Grupa 1 

Trener – Dariusz Drzazga 

Zespół naszych Młodzików w tym roku miał bardzo wyrównaną grupę. Każdy mecz obfitował w wielkie emocje i dużą ilość bramek. Dość powiedzieć, że aż 3 zespoły zakończyły rundę z dorobkiem 21 punktów, a dwa z 24 punktami na koncie. Nasz zespół w dziesięciu meczach zdobył 21 punktów, co dało nam 4. miejsce na koniec rundy. Podopieczni Darka Drzazgi jesienią wygrali 7 spotkań i 3 przegrali.

 

Rocznik 2014/2015 

Lublin: E2 Orlik Grupa 2 

Trener — Miłosz Szczepański 

Podopieczni Miłosza Szczepańskiego jesienią rozegrali kilkanaście turniejów ligowych.  

Skład naszej grupy: Sygnał Lublin, Tęcza Kraśnik, Vrotcovia Lublin, MOSiR Lubartów, Świdniczanka Świdnik, Widok SP 51 Lublin, Górnik Łęczna 

Ponadto nasi młodzi zawodnicy brali udział w Turnieju o Puchar Prezesa Żyrzyniaka Żyrzyn (7 miejsce), Turnieju w Poniatowej, Turnieju o Puchar Burmistrza Opola Lubelskiego, oraz w Turnieju Pro Future CUP w Międzyrzecu Podlaskim  

Rocznik 2016/2017 

Lublin: F2 Żak Grupa 2 

Trener — Kamil Korecki 

Drużyna Żaków jesienią rozegrała kilka turniejów ligowych oraz wzięła udział w Turnieju o okazji 50-lecia Gminy Łaziska, Turnieju o Puchar Burmistrza Opola Lubelskiego oraz turnieju charytatywnym w Łaziskach. 

 

Niedawno w naszym klubie powstały dwie nowe grupy: 

Rocznik 2015 – trener Mateusz Banach 

Rocznik 2017/2018/2019 - trenerzy Jakub Figura – Jan Czapla 

 

Druga z tych grup miała już okazję rozegrać swój debiutancki turniej. W pierwszy weekend grudnia podopieczni trenerów Figury i Czapli brali udział w turnieju w Puławach, którego organizatorem była Akademia Piłkarska „Drużyna Marzeń”. 

 

 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych