Lewart na początek

05 sierpnia 2021, 20:40

Rozpoczynamy sezon 2021/22. W pierwszej kolejce hummel IV ligi lubelskiej Opolanin na własnym boisku podejmie zespół Lewartu Lubartów. Początek spotkania w sobotę o 18:00.

W letnim okresie przygotowawczym w Opolaninie doszło do kilku zmian. Najważniejsza to zmiana trenera. Nowym szkoleniowcem Opolanina został Dariusz Bodak, który w poprzednim sezonie był trenerem Lublinianki.

Podczas letnich przygotowań rozegraliśmy cztery sparingi. Oto wyniki tych spotkań:

Opolanin 2:1 Górnik II Łęczna

Opolanin 1:5 Granit Bychawa

Opolanin 4:1 Wisła II Puławy

Opolanin 0:1 Alit Ożarów

Podczas sparingów testowanych było kilku zawodników. O tym którzy zostaną nowymi zawodnikami Opolanina napiszemy w późniejszym terminie.

Nasz najbliższy rywal, Lewart Lubartów, w poprzednim sezonie występował w III lidze. Jednak zajęcie 16. miejsca nie dało Lewartowi utrzymania. Drużyna z Lubartowa długo nie była pewna gry w IV lidze, ostatecznie jednak LZPN dopuścił Lewart do rozgrywek.

Zapraszamy wszystkich kibiców na inaugurację sezonu 2021/22. W tym sezonie nie będzie możliwości zakupienia karnetów. Na każdy mecz będzie można wejść po zakupie biletu w kasie przed meczem.