Na koniec z Lewartem

17 listopada 2023, 16:51  

A A A

W sobotę czeka nas ostatni mecz w tym roku. W ramach XVII kolejki hummel IV ligi lubelskiej zmierzymy się na wyjeździe z Lewartem Lubartów.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 2:3 ze Stalą Kraśnik. Nasz zespół zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Do tej pory wygraliśmy siedem spotkań, dwa zremisowaliśmy i siedem przegraliśmy.

Lewart w poprzedniej kolejce wygrał 4:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Zespół z Lubartowa zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli. Lewart zgromadził do tej pory 36 punktów, na które złożyło się jedenaście zwycięstw, trzy remisy i dwie porażki.

Fatalna seria porażek, jaką obecnie notujemy, nie napawa optymizmem przed sobotnim meczem. Jednak wyniki nie odzwierciedlają gry naszego zespołu. Zwłaszcza ubiegłotygodniowy mecz ze Stalą Kraśnik, pokazuje, że potrafimy rywalizować z najlepszymi w tej lidze. Jutro musimy ustrzec się błędów z poprzednich spotkań i zagrać dobre spotkanie. 

Mecz odbędzie się 25 listopada na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Lubartowie. Początek spotkania o godzinie 12:00. Wynik podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych