Na koniec z liderem

18 listopada 2022, 18:03  

A A A

Jutro rozegramy ostatni mecz w tym roku. Mecz bardzo ciężki, którego na pewno nie jesteśmy faworytem. W sobotę w samo południe podejmiemy u siebie Świdniczankę Świdnik.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał u siebie 1:5 z Górnikiem II Łęczna. Po czternastu kolejkach nasz zespół zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem dwunastu punktów. Do tej pory wygraliśmy 4 spotkania i 10 przegraliśmy.

Świdniczanka w poprzedniej kolejce przegrała 0:1 ze Stalą Poniatowa. Zespół ze Świdnika zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli. Świdniczanka zgromadziła 34 punkty, na które złożyło się jedenaście zwycięstw, jeden remis i dwie porażki.

Nie ma co ukrywać, zdecydowanym faworytem tego meczu jest Świdniczanka. Zespół ze Świdnika ma najwięcej bramek strzelonych (45) i najmniej straconych (7). Lider przyjedzie do Opola Lubelskiego po trzy punkty. Spotkanie będzie bardzo trudne, również ze względu na warunki pogodowe. Prognozy wskazują, że podczas meczu ma być -2 stopnie Celsjusza.

Jeżeli chcemy, chociażby zremisować to nie możemy stracić gola. Niestety w poprzednich spotkaniach traciliśmy tych goli za dużo i dlatego schodziliśmy z boiska pokonani. Jutro zawodnicy Opolanina muszą zagrać na 110%. Na pewno nasz zespół zrobi wszystko, żeby dobrze zakończyć ten dość słaby, pod względem wyników, rok.

Mecz odbędzie się w sobotę 19 listopada o godzinie 12:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych