Nadrabiamy zaległości. News zbiorczy !

12 listopada 2018, 14:00  

A A A

Powiedzieć, że nasza młoda drużyna zdominowała swoje rozgrywki, to tak naprawdę nie powiedzieć nic. Zawodnicy trenera Fliszkiewicz w 8 rozegranych meczach rundy jesiennej zdobyli komplet punktów i z bilansem bramkowym 38/3 zajmują pierwszą lokatę w swoich rozgrywkach. Drugi Wawel, który rozegrał o jedno spotkanie więcej ( przypominamy, że w rozgrywkach juniorów młodszych w każdej kolejce 1 drużyna pauzuje ) traci do naszej drużyny 5 punktów, a także okazał się gorszy w bezpośredniej konfrontacji obu drużyn. 

A oto wyniki, których wcześniej nie było na stronie

Iskra Krzemień - MKS OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 0 - 3 (0 - 1) 

Bramki: Ćwieka Konrad 26', Giza Marcin 50', Pitroń Nikodem 52'

Opolanin: Szczucki F. (Piłat K. 52') - Kwiecień K. Giza M. Jagodziński M. Sułek P. (Pętek H. 41') - Ćwieka K. Borowiak B. Drąg W. (Pietroń N. 41') Podgajny G. (Mazurek M. 63') - Gajewski K. (Czopek R. 55') Czopek A.

MKS OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE - Orzeł Urzędów 5 - 0 (2 - 0)

Bramki: Podgajny Gabriel 20', Ćwieka Konrad 39', Górski Mikołaj 48', Górski Jan, 49' 73' 

Opolanin: Szczucki F. (Piłat K. 50') - Kwiecień K. Giza M. (Drąg W. 65') Łakomy K. (Sułek P. 50') - Ćwieka K. (Mazurek M. 67') Borowiak B. Jagodziński M. (Gajewski K. 41') Podgajny G. (Pętek H. 55') Czopek A. (Pietroń N. 55')

MKS OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE - LKS Stróża 5 - 0 (2 - 0) 

Bramki: Ćwieka Konrad 4', Czopek Arkadiusz 18', Górski Jan 42' 59', Mazurek Mateusz 77'

Opolanin: Szczucki F. (Piłat K. 41') - Kwiecień K. (Sułek P. 60') ; Jagodziński M. (Pętek H. 48') Łakomy K. Górski M. - Ćwieka K. Borowiak B. (Pietroń N. 41') Gajewski K. (Drąg W. 41') Podgajny G. (Czopek R. 48') - Górski J. Czopek A. (Mazurek M. 60')

Sygnał Chodel - MKS OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE 1 - 2 (1 - 1)

Bramki: Górski Jan 16', Borowiak Bartłomiej 80'

Opolanin: Szczucki F. (Piłat K. 65') - Kwiecień K. (Czopek R. 41'), Jagodziński M. (Giza M. 25'), Łakomy K., Pętek H. (Sułek P. 41') - Ćwieka K. (Mazurek M. 76'), Borowiak B., Gajewski K. (Pietroń N. 41'), Podgajny G. (Drąg W. 67') - Górski J., Czopek A.

Dokładną tabelę oraz wyniki w poszczególnych kolejkach zobaczyć można tutaj!

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych