Nie pozostawili rywalom złudzeń

16 września 2018, godz. 11:38, 241 wyświetleń

KS Wawel Wąwolnica do spotkania z Opolaninem przystępował jako lider rozgrywek, podobnie jak nasza drużyna nie przegrywając do tąd żadnego spotkania w lidze, jednak mając za sobą o jedno rozegrane spotkanie więcej. Patrząc na początek sezonu to te dwie ekipy do końca powinny się bić o pierwsze miejsce w tabeli. W sobotę to nasza drużyna podniosła z boiska komplet punktów nie dając gospodarzom żadnych szans, strzelając im przy okazji trzy gole. Za tydzień do Opola przyjedzie drużyna z Modliborzyc, początek spotkania 22 września o godzinie 13:00, boisko za parkiem.

KS Wawel Wąwlnica – MKS Opolanin Opole Lubelskie 0 – 3

Bramki: 17' Czopek A., 51' Ćwieka K . oraz 59' Borowiak B.

Opolanin: Szczucki F. (60 'Piłat K) - Kwiecień K. Giza M. Łakomy K. Górski M. - Ćwieka K. Borowiak B. (kapitan) Gajewski K. (49' Drąg W. KONTUZJA - 73' Czopek R.) Podgajny G. (53' Sułek P.) - Górski J. (56' Pietroń N.) Czopek A. (66' Mazurek M.)

Tabela, terminarz oraz statystki zawodników w zakłace Młodzież !