O rywalach w IV lidze, część II.

02 lipca 2020, godz. 21:55, 607 wyświetleń  

A A A

Opolanin Opole Lubelskie wrócił do IV ligi po 4. sezonach. W związku z tym przygotowaliśmy dla państwa cykl „Z kim zagramy w IV lidze”. Dzisiaj druga część, w której przedstawiamy kolejne cztery zespoły.

Włodawianka Włodawa

Rok założenia: 1923

Barwy: niebiesko-czerwone

Stadion: stadion miejski im. Edmunda Świtki, Włodawa, Al. Piłsudskiego 28

Poprzedni sezon

Włodawianka Włodawa w poprzednim sezonie zajęła 2. miejsce w IV lidze lubelskiej. Zespół z Włodawy w 16. spotkaniach zgromadził 36. punktów, na co złożyło się 12. zwycięstw i 4. porażki. (u siebie: 7 z. 0 r. 1 p., na wyjeździe: 5 z. 0 r. 3 p.)

W XXI wieku Opolanin mierzył się z Włodawianką ośmiokrotnie, 2. spotkania wygraliśmy, 3. zremisowaliśmy i w 3. ponieśliśmy porażkę.

 

Sparta Rejowiec Fabryczny

Rok założenia: 1966

Barwy: zielono-biało-czerwone

Stadion: stadion miejski im. Kazimierza Górskiego, Rejowiec Fabryczny, Lubelska 18

Poprzedni sezon

Sparta Rejowiec Fabryczny w poprzednim sezonie zajęła 11. miejsce w IV lidze lubelskiej. Zespół z Rejowca Fabrycznego w 15. spotkaniach zgromadził 18. punktów, na co złożyły się 4. zwycięstwa, 6. remisów i 5. porażek. (u siebie 2 z. 4 r. 1 p., na wyjeździe: 2 z. 2 r. 4 p.)

W XXI wieku Opolanin mierzył się ze Spartą sześciokrotnie, 1. spotkanie wygraliśmy, 3. zremisowaliśmy i w 2. ponieśliśmy porażkę.

 

Start Krasnystaw

Rok założenia: 1944

Barwy: niebiesko-biało-czerwone

Stadion: stadion miejski w Krasnymstawie, Krasnystaw, Mostowa 26

Poprzedni sezon

Start Krasnystaw w poprzednim sezonie zajął 2. miejsce w klasie okręgowej grupa: Chełm. Zespół z Krasnegostawu w 13. spotkaniach zgromadził 29. punktów, na co złożyło się 8. zwycięstw i 5. remisów. (u siebie 5 z. 2 r. 0 p., na wyjeździe 3 z. 3 r. 0 p.)

W XXI wieku Opolanin mierzył się ze Startem dwukrotnie, w obu spotkaniach ponieśliśmy porażkę

POM-ISKRA Piotrowice

Rok założenia: 1972

Barwy: zielono-czerwone

Stadion: stadion miejski w Bychawie, Bychawa, Sportowa 6 (stadion gminny w Piotrowicach nie spełnia wymogów licencyjnych)

Poprzedni sezon

POM-ISKRA Piotrowice w poprzednim sezonie zajął 3. miejsce w lidze okręgowej grupa: Lublin. Zespół z Piotrowic w 16. spotkaniach zgromadził 30. punktów, na co złożyło się 9. zwycięstw, 3. remisy i 4. porażki. (u siebie 5 z. 1 r. 3 p., na wyjeździe 4 z. 2 r 1 p.)

Drużyna z Piotrowic to dobrze znany nam zespół wielokrotnie mierzyliśmy się z nią w lubelskiej klasie okręgowej. W XXI wieku Opolanin mierzył się z POM-em w rozgrywkach ligowych 23. razy, 10. spotkań wygraliśmy, 6. zremisowaliśmy i w 7. ponieśliśmy porażkę.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

12 października 2021, godz. 10:53
Dublet Rybaka, zła passa przerwana
09 października 2021, godz. 17:18
Przerwać złą passę
01 października 2021, godz. 13:18
Wyjazd do lidera
27 września 2021, godz. 21:22
Remis w ostatniej akcji

Zobacz wszystkie...