O zmianach słów kilka

12 września 2018, godz. 18:31, 386 wyświetleń  

A A A

Dzięki długoletniej współpracy z COMPOSE odnowiliśmy nasz serwis specjalnie dla was !

Nowa wersja wydaje nam się być o wiele bardziej przejrzysta i nowoczesna, jednocześnie powinna bardziej przyciągać kibiców Opolanina, którzy tym samym będą tworzyć całą społeczność Opolskiej drużyny.

W nowej odsłonie będziemy mogli przeprowadzić dla was profesjonalną Relacje LIVE ( aby w niej uczestniczyć na głównej stronie trzeba odnaleźć boks z nadchodzącym meczem, a następnie nacisnąć na migający, czerwony przycisk   LIVE   ).

Dla kibiców rozgrywek lubelskiej okręgówki mamy także niespodziankę w postaci typera ( jest to wersja testowa w trakcie budowy ) wszyscy zarejestrowani użytkownicy naszego serwisu mogą tam typować zwycięzców spotkań w poszczególnych kolejkach sezonu.

Zachęcamy także do przejrzenia wszystkich podstron na stronie, gdzie można znaleźć informacje o historii klubu, jego założycielach, osobach zasłużonych w budowaniu historii Opolanina, a także o aktualnych graczach naszej drużyny oraz ich statystykach.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

12 października 2021, godz. 10:53
Dublet Rybaka, zła passa przerwana
09 października 2021, godz. 17:18
Przerwać złą passę
01 października 2021, godz. 13:18
Wyjazd do lidera
27 września 2021, godz. 21:22
Remis w ostatniej akcji

Zobacz wszystkie...