ZAMKNIJ

O zmianach słów kilka

12 września 2018, godz. 18:31, 152 wyświetleń  

A A A

Dzięki długoletniej współpracy z COMPOSE odnowiliśmy nasz serwis specjalnie dla was !

Nowa wersja wydaje nam się być o wiele bardziej przejrzysta i nowoczesna, jednocześnie powinna bardziej przyciągać kibiców Opolanina, którzy tym samym będą tworzyć całą społeczność Opolskiej drużyny.

W nowej odsłonie będziemy mogli przeprowadzić dla was profesjonalną Relacje LIVE ( aby w niej uczestniczyć na głównej stronie trzeba odnaleźć boks z nadchodzącym meczem, a następnie nacisnąć na migający, czerwony przycisk   LIVE   ).

Dla kibiców rozgrywek lubelskiej okręgówki mamy także niespodziankę w postaci typera ( jest to wersja testowa w trakcie budowy ) wszyscy zarejestrowani użytkownicy naszego serwisu mogą tam typować zwycięzców spotkań w poszczególnych kolejkach sezonu.

Zachęcamy także do przejrzenia wszystkich podstron na stronie, gdzie można znaleźć informacje o historii klubu, jego założycielach, osobach zasłużonych w budowaniu historii Opolanina, a także o aktualnych graczach naszej drużyny oraz ich statystykach.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

17 sierpnia 2019, godz. 19:13
W II kolejce z Janowianką !
17 sierpnia 2019, godz. 18:29
Udana inauguracja ! Filip Drozd i Daniel Szewc golami witają się z K17 !
14 sierpnia 2019, godz. 21:14
Dopinamy kolejne wzmocnienia !
14 sierpnia 2019, godz. 14:11
Sezon 2019/ 2020 czas zacząć !

Zobacz wszystkie...