Oficjalnie: Szczepański zawodnikiem Opolanina ! Krótki wywiad !

21 lutego 2019, 15:14  

A A A

Miłosz Szczepański został oficjalnie zawodnikiem Opolanina. 17 - letni bramkarz został pozyskany z Motoru Lublin U19, gdzie spędził ostatnie pół roku. Swoją piłkarską przygodę Szczepański rozpoczął w drużynie miejscowego Dublera z którego przeszedł do zespołu Stali Mielec U19. Wierzymy, że rywalizacja o miejsce w składzie z Adamczykiem, który na jesień był bardzo mocnym punktem Opolanina podniesie nie tylko umiejętności obu zawodników, ale wyjdzie na dobre także klubowi.

Udało nam się zadać kilka pytań Miłoszowi !

Redakcja : Jak oceniasz swój transfer do Opolanina ? I dlaczego zdecydowałeś się odejść z Motoru ? 

MS: Jestem zadowolony z transferu. Cieszę się, że udało się go zrealizować zimą, bo to okienko rządzi się swoimi prawami, jeśli chodzi o cenę, jaką trzeba zapłacić za zawodnika. Dlatego chciałbym podziękować prezesowi Bigosowi, który zrobił bardzo dużo by ten transfer mógł się udać.

Przyszedłem do Motoru z nadziejami na grę w CLJ, zagrałem 2 pierwsze mecze, w moim odczuciu nie wyszły mi tak najgorzej, jednak potem nie dostałem już szansy od trenera. Poza tym, nic prócz chłopaków z drużyny nie było tam, jak powinno, więc zdecydowałem się odejść.

Redakcja : Jak widzisz rywalizację o miejsce w składzie z Adamczykiem, który jesienią był naprawdę mocnym punktem Opolanina ?

MS : Wiem, że Michał bardzo dobrze spisywał jesienią, ale ja nie przyszedłem tutaj, żeby siedzieć na ławce, tylko udowodnić, że 2 lata spędzone poza Opolem nie poszły na marne i czegoś się nauczyłem. Rywalizacja jednak będzie na pewno stała na wysokim poziomie i ostatnie słowo będzie należało do trenera.

Redakcja : Oglądając Cię w poprzednich meczach towarzyskich dało się zauważyć, że bardzo pewnie wszedłeś do drużyny, dyrygowałeś, ustawiałeś zawodników. Jak oceniasz swoje wejście do drużyny ? 

MS : Dobre wejście w drużynę to zasługa między innymi tego, że wcześniej znałem większość chłopaków i ta aklimatyzacja przyszła płynnie i szybko. A co do podpowiedzi i dyrygowania to taki mam styl. Lubię dużo gadać na boisku, podpowiadać to pomaga mi utrzymać koncentrację na boisku.

Redakcja : Czego życzysz sobie, drużynie oraz kibicom na nadchodzący czas ? 

MS : Kibicom i drużynie całościowo życzę awansu do 4 ligi, bo ten klub na to zasługuje i tam jest jego miejsce. A sobie osobiście zdrowia i braku kontuzji a reszta wtedy będzie.

Miłosza witamy serdecznie na pokładzie Opolanina ! I życzymy wielu sukcesów w nadchodzących rozgrywkach !

Miłosz Szczepański

data urodzenia: 23 kwietnia 2001 

narodowość: Polska

pozycja: bramkarz 

 

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych