Oficjalnie: Szczepański zawodnikiem Opolanina ! Krótki wywiad !

21 lutego 2019, godz. 15:14, 821 wyświetleń  

A A A

Miłosz Szczepański został oficjalnie zawodnikiem Opolanina. 17 - letni bramkarz został pozyskany z Motoru Lublin U19, gdzie spędził ostatnie pół roku. Swoją piłkarską przygodę Szczepański rozpoczął w drużynie miejscowego Dublera z którego przeszedł do zespołu Stali Mielec U19. Wierzymy, że rywalizacja o miejsce w składzie z Adamczykiem, który na jesień był bardzo mocnym punktem Opolanina podniesie nie tylko umiejętności obu zawodników, ale wyjdzie na dobre także klubowi.

Udało nam się zadać kilka pytań Miłoszowi !

Redakcja : Jak oceniasz swój transfer do Opolanina ? I dlaczego zdecydowałeś się odejść z Motoru ? 

MS: Jestem zadowolony z transferu. Cieszę się, że udało się go zrealizować zimą, bo to okienko rządzi się swoimi prawami, jeśli chodzi o cenę, jaką trzeba zapłacić za zawodnika. Dlatego chciałbym podziękować prezesowi Bigosowi, który zrobił bardzo dużo by ten transfer mógł się udać.

Przyszedłem do Motoru z nadziejami na grę w CLJ, zagrałem 2 pierwsze mecze, w moim odczuciu nie wyszły mi tak najgorzej, jednak potem nie dostałem już szansy od trenera. Poza tym, nic prócz chłopaków z drużyny nie było tam, jak powinno, więc zdecydowałem się odejść.

Redakcja : Jak widzisz rywalizację o miejsce w składzie z Adamczykiem, który jesienią był naprawdę mocnym punktem Opolanina ?

MS : Wiem, że Michał bardzo dobrze spisywał jesienią, ale ja nie przyszedłem tutaj, żeby siedzieć na ławce, tylko udowodnić, że 2 lata spędzone poza Opolem nie poszły na marne i czegoś się nauczyłem. Rywalizacja jednak będzie na pewno stała na wysokim poziomie i ostatnie słowo będzie należało do trenera.

Redakcja : Oglądając Cię w poprzednich meczach towarzyskich dało się zauważyć, że bardzo pewnie wszedłeś do drużyny, dyrygowałeś, ustawiałeś zawodników. Jak oceniasz swoje wejście do drużyny ? 

MS : Dobre wejście w drużynę to zasługa między innymi tego, że wcześniej znałem większość chłopaków i ta aklimatyzacja przyszła płynnie i szybko. A co do podpowiedzi i dyrygowania to taki mam styl. Lubię dużo gadać na boisku, podpowiadać to pomaga mi utrzymać koncentrację na boisku.

Redakcja : Czego życzysz sobie, drużynie oraz kibicom na nadchodzący czas ? 

MS : Kibicom i drużynie całościowo życzę awansu do 4 ligi, bo ten klub na to zasługuje i tam jest jego miejsce. A sobie osobiście zdrowia i braku kontuzji a reszta wtedy będzie.

Miłosza witamy serdecznie na pokładzie Opolanina ! I życzymy wielu sukcesów w nadchodzących rozgrywkach !

Miłosz Szczepański

data urodzenia: 23 kwietnia 2001 

narodowość: Polska

pozycja: bramkarz 

 


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

12 października 2021, godz. 10:53
Dublet Rybaka, zła passa przerwana
09 października 2021, godz. 17:18
Przerwać złą passę
01 października 2021, godz. 13:18
Wyjazd do lidera
27 września 2021, godz. 21:22
Remis w ostatniej akcji

Zobacz wszystkie...