Opolska młodzież zaprezentowana ! Podpisanie porozumienia o współpracy !

03 września 2019, 13:04  

A A A

Po dłuższej przerwie spowodowanej wieloma czynnikami wraca szkolenie grup młodzieżowych w klubie MKS Opolanin. Od sezonu 2019/ 2020 oprócz drużyny juniorów młodszych, którzy już w poprzednim sezonie reprezentowali MKS Opolanin w rozgrywkach 19/ 20 pod herbem Opolskiej drużyny do rywalizacji o ligowe punkty przystąpią jeszcze młodzicy młodsi, młodzicy oraz trampkarze. Tym samem do grona trenerów grup młodzieżowych w naszym klubie dołączyli Patryk Węcławski ( trener młodzików młodszych ) oraz Robert Krupa ( trener młodzików ). Natomiast trenerem trampkarzy oraz juniorów młodszych jest Andrzej Fliszkiewicz.

Przy okazji ostatnio rozgrywanego spotkania V kolejki lubelskiej klasy okręgowej odbyła się prezentacja wspomnianych już grup młodzieżowych.

SKRÓT OD OPOLSKA TV !


PODPISANIE POROZUMIENIA

Natomiast dnia 2 września w LO im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim podpisano porozumienie o współpracy dotyczące utworzenia m.in. klasy mundurowo-sportowej, gdzię będą mogli się uczyć m.in. zawodnicy naszego klubu. Oprócz burmistrza Opola, podpisy złożyli Starosta Opolski Piotrowski Dariusz, Komendant Powiatowy PSP w Opolu Lubelskim bryg. Dariusz Popek, Komendant Powiatowy Policji w Opolu Lubelskim kom. Leszek Wierzejski, Dyrektor Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim mjr Cyprian Bas oraz Prezes MKS Opolanin Mariusz Bigos.

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych