Opolska młodzież zaprezentowana ! Podpisanie porozumienia o współpracy !

03 września 2019, godz. 13:04, 160 wyświetleń

Po dłuższej przerwie spowodowanej wieloma czynnikami wraca szkolenie grup młodzieżowych w klubie MKS Opolanin. Od sezonu 2019/ 2020 oprócz drużyny juniorów młodszych, którzy już w poprzednim sezonie reprezentowali MKS Opolanin w rozgrywkach 19/ 20 pod herbem Opolskiej drużyny do rywalizacji o ligowe punkty przystąpią jeszcze młodzicy młodsi, młodzicy oraz trampkarze. Tym samem do grona trenerów grup młodzieżowych w naszym klubie dołączyli Patryk Węcławski ( trener młodzików młodszych ) oraz Robert Krupa ( trener młodzików ). Natomiast trenerem trampkarzy oraz juniorów młodszych jest Andrzej Fliszkiewicz.

Przy okazji ostatnio rozgrywanego spotkania V kolejki lubelskiej klasy okręgowej odbyła się prezentacja wspomnianych już grup młodzieżowych.

SKRÓT OD OPOLSKA TV !

PODPISANIE POROZUMIENIA

Natomiast dnia 2 września w LO im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim podpisano porozumienie o współpracy dotyczące utworzenia m.in. klasy mundurowo-sportowej, gdzię będą mogli się uczyć m.in. zawodnicy naszego klubu. Oprócz burmistrza Opola, podpisy złożyli Starosta Opolski Piotrowski Dariusz, Komendant Powiatowy PSP w Opolu Lubelskim bryg. Dariusz Popek, Komendant Powiatowy Policji w Opolu Lubelskim kom. Leszek Wierzejski, Dyrektor Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim mjr Cyprian Bas oraz Prezes MKS Opolanin Mariusz Bigos.