Ostatni mecz rundy zasadniczej

01 kwietnia 2023, 16:19  

A A A

W niedzielę zagramy na wyjeździe z Powiślakiem Końskowola. Będzie to ostatni mecz rundy zasadniczej. 

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał 3:2 z Motorem II Lublin. Po siedemnastu kolejkach nasz zespół zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Do tej pory wygraliśmy 5 spotkań i 12 przegraliśmy.   

Powiślak w poprzedniej kolejce wygrał 1:0 z Górnikiem II Łęczna. Drużyna z Końskowoli zajmuje szóste miejsce w tabeli. Do tej pory Powiślak zgromadził 22 punkty, na które złożyło się 6 zwycięstw, 4 remisy i 7 porażek. 

Nie ma co ukrywać przed nami kolejny finał. Do Końskowoli jedziemy po trzy punkty. O zwycięstwo będzie trudno, ale w poprzedniej kolejce nasza drużyna udowodniła, że potrafi wygrać z każdym i chce zostać w IV lidze. 

Po meczu z Motorem II Lublin zadebiutował nasz nowy cykl, w którym będziemy wybierać zawodnika meczu. Pierwszym zwycięzcą naszej zabawy został Miłosz Szczepański. W rezultacie nasz bramkarz udzielił nam krótkiego wywiadu, który znajdziecie na naszym Facebooku. Szczepański opowiada w nim o obecnych ligowych zmaganiach, ale wspomina również m.in. swój najlepszy mecz w karierze. Nasz golkiper odpowiedział również na pytanie o mecz z Powiślakiem: 

Czeka nas to, co w każdym kolejnym meczu aż do końca sezonu, trudna przeprawa i walka, ponieważ każdy punkt jest teraz na wagę złota zarówno dla nas, Powiślaka jak i każdej drużyny z grupy spadkowej. 

 

Mecz z Powiślakiem odbędzie się 2 kwietnia na stadionie w Końskowoli.  Początek spotkania o godzinie 15:00. Wynik podamy na naszym Facebooku. 

 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych