Podnieść się po porażce

28 sierpnia 2021, 12:17

Po meczu z rezerwami Motoru Opolanin zmierzy się z kolejną drużyną rezerw. Tym razem naszym rywalem będzie Górnik II Łęczna. Początek meczu w niedzielę o 17:00.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał 0:7 na wyjeździe z Motorem II Lublin. Opolanin po czterech kolejkach zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. Do tej pory dwa spotkania wygraliśmy, jedno zremisowaliśmy i w jednym ponieśliśmy porażkę. Opolanin w środę miał rozegrać mecz III rundy okręgowego Pucharu Polski ze Stalą Poniatowa. Spotkanie to nie doszło do skutku z powodu złego stanu boiska w Poniatowej. Mecz ze Stalą został przełożony na 1 września.

Rezerwy Górnika Łęczna w poprzedniej kolejce przegrały z KS Lublinianką. Nasi najbliżsi rywale zajmują 9. miejsce z dorobkiem trzech punktów. Trzeba jednak zaznaczyć, że Górnik rozegrał jeden mecz mniej. Górnik zdołał rozegrać swój mecz w Pucharze Polski. Drużyna z Łęcznej po rzutach karnych pokonała Garbarnię Kurów.

W poprzednim sezonie u siebie Opolanin wygrał z rezerwami Górnika 2:1, za to w Łęcznej górą był Górnik. Opolanin tamto spotkanie przegrał 0:2 i stracił szansę na grupę mistrzowską.

Na mecz będzie można wejść po zakupie biletu w kasie stadionu. Na naszym Instagramie przeprowadzimy mini relację live. Wynik będziemy podawać na klubowym Facebooku.