Porażka w derbach. Mini zapowiedź meczu z Orionem !

24 września 2019, godz. 22:08, 967 wyświetleń  

A A A

Derby Powiatu Opolskiego do najłatwiejszych spotkań niestety nie należą. Jeżeli odstawisz nogę, nie zawalczysz głową lub ciałem ciężko o korzystny rezultat. W ostatnią niedzielę przekonali się o tym nasi młodzi zawodnicy, którzy nie zdołali przeciwstawić się agresywnej grze gospodarzy, uznając ich wyższość, a warto zaznaczyć również, że gospodarzom mecz ułożył się po całości, bo sytuacje, w których zdołali zdobyć bramkę, nie były aż tak klarowne, żeby nie napisać, że były to strzały życia. Co prawda w końcówce mogliśmy doprowadzić do remisu i wydaje się, że gdyby mecz potrwał jeszcze 10 minut, to prawdopodobnie podziałem punktów zakończyłoby się spotkanie w Poniatowej.

Metryka z meczu, Tabela, Terminarz, Klasyfikacja strzelców, Materiał z meczu od Opolska TV

Dla naszego zespołu jest to kolejna cenna lekcja i materiał do analizy. Szansa na rehabilitację przed zawodnikami trenera Szewca już jutro, ponieważ na naszym boisku im. Mariana Drańskiego będziemy gościć zespół Orionu Niedrzwica, który od początku sezonu 2019/ 2020 wydaje się być w kryzysie. Nasi jutrzejsi rywale w dotychczasowych 8 grach zgromadzili 10 punktów, odnosząc 2 zwycięstwa, 4 remisy oraz notując 2 porażki. Warto przypomnieć, że w poprzednim sezonie zespół Orionu niemal do końca rozgrywek bił się o awans do IV ligi, który na finiszu przegrał z drużyną Granitu.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

12 października 2021, godz. 10:53
Dublet Rybaka, zła passa przerwana
09 października 2021, godz. 17:18
Przerwać złą passę
01 października 2021, godz. 13:18
Wyjazd do lidera
27 września 2021, godz. 21:22
Remis w ostatniej akcji

Zobacz wszystkie...