Porażka w derbach. Mini zapowiedź meczu z Orionem !

24 września 2019, 22:08  

A A A

Derby Powiatu Opolskiego do najłatwiejszych spotkań niestety nie należą. Jeżeli odstawisz nogę, nie zawalczysz głową lub ciałem ciężko o korzystny rezultat. W ostatnią niedzielę przekonali się o tym nasi młodzi zawodnicy, którzy nie zdołali przeciwstawić się agresywnej grze gospodarzy, uznając ich wyższość, a warto zaznaczyć również, że gospodarzom mecz ułożył się po całości, bo sytuacje, w których zdołali zdobyć bramkę, nie były aż tak klarowne, żeby nie napisać, że były to strzały życia. Co prawda w końcówce mogliśmy doprowadzić do remisu i wydaje się, że gdyby mecz potrwał jeszcze 10 minut, to prawdopodobnie podziałem punktów zakończyłoby się spotkanie w Poniatowej.

Metryka z meczu, Tabela, Terminarz, Klasyfikacja strzelców, Materiał z meczu od Opolska TV

Dla naszego zespołu jest to kolejna cenna lekcja i materiał do analizy. Szansa na rehabilitację przed zawodnikami trenera Szewca już jutro, ponieważ na naszym boisku im. Mariana Drańskiego będziemy gościć zespół Orionu Niedrzwica, który od początku sezonu 2019/ 2020 wydaje się być w kryzysie. Nasi jutrzejsi rywale w dotychczasowych 8 grach zgromadzili 10 punktów, odnosząc 2 zwycięstwa, 4 remisy oraz notując 2 porażki. Warto przypomnieć, że w poprzednim sezonie zespół Orionu niemal do końca rozgrywek bił się o awans do IV ligi, który na finiszu przegrał z drużyną Granitu.

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych