ZAMKNIJ

Powrócić na zwycięską ścieżkę

28 maja 2021, godz. 12:09, 176 wyświetleń  

A A A

Już jutro Opolanin podejmie na własnym boisku drużynę Kłosa Gmina Chełm. Nasi zawodnicy będą podwójne zmotywowani. Będą chcieli powrócić na zwycięską ścieżkę i odegrać się na Kłosie z którym pierwszy mecz przegraliśmy.

Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie szóste miejsce w grupie spadkowej. Kłos do tej pory zgromadził 36 punktów. Drużyna z Chełma w ostatniej kolejce przegrała 0:2 ze Spartą Rejowiec Fabryczny.

Opolanin jest drugi w tabeli. Nasz dotychczasowy dorobek to 44 punkty. Pozycję lidera straciliśmy po remisie w Białopolu. W ostatniej kolejce kolejne dwie bramki dołożył Kamil Król. Nasz snajper nadal jest w bardzo dobrej formie. W sobotę liczymy na jego kolejne trafienia.

Do tej pory w grupie spadkowej przegraliśmy tylko jedno spotkanie, właśnie z Kłosem. W sobotę nasi zawodnicy będą chcieli zwyciężyć i powrócić na fotel lidera. Początek spotkania o godzinie 12:00. Kibice będą mogli być na trybunach. Jednak przypominamy o zachowaniu dystansu społecznego.

Mini relacja live będzie przeprowadzona na naszym Instagramie. Wynik podamy na Facebooku.

Tekst: Mateusz Bartoszek


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

dzisiaj, godz. 14:24
Grad bramek na pożegnanie
10 czerwca 2021, godz. 21:27
Sobotni Grom
08 czerwca 2021, godz. 13:17
Kolejny wyjazdowy remis
05 czerwca 2021, godz. 11:27
Utrzymanie to nie koniec

Zobacz wszystkie...