Powrócić na zwycięską ścieżkę

28 maja 2021, 12:09  

A A A

Już jutro Opolanin podejmie na własnym boisku drużynę Kłosa Gmina Chełm. Nasi zawodnicy będą podwójne zmotywowani. Będą chcieli powrócić na zwycięską ścieżkę i odegrać się na Kłosie z którym pierwszy mecz przegraliśmy.

Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie szóste miejsce w grupie spadkowej. Kłos do tej pory zgromadził 36 punktów. Drużyna z Chełma w ostatniej kolejce przegrała 0:2 ze Spartą Rejowiec Fabryczny.

Opolanin jest drugi w tabeli. Nasz dotychczasowy dorobek to 44 punkty. Pozycję lidera straciliśmy po remisie w Białopolu. W ostatniej kolejce kolejne dwie bramki dołożył Kamil Król. Nasz snajper nadal jest w bardzo dobrej formie. W sobotę liczymy na jego kolejne trafienia.

Do tej pory w grupie spadkowej przegraliśmy tylko jedno spotkanie, właśnie z Kłosem. W sobotę nasi zawodnicy będą chcieli zwyciężyć i powrócić na fotel lidera. Początek spotkania o godzinie 12:00. Kibice będą mogli być na trybunach. Jednak przypominamy o zachowaniu dystansu społecznego.

Mini relacja live będzie przeprowadzona na naszym Instagramie. Wynik podamy na Facebooku.

Tekst: Mateusz Bartoszek

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych