Start na zakończenie majówki

04 maja 2024, 15:34  

A A A

Na kolejny mecz u siebie nie musimy długo czekać. Już jutro przy Kolejowej 17 zagramy ze Startem Krasnystaw. 

Opolanin w poprzedniej kolejce zremisował na wyjeździe 1:1 z KS Lublinianką. Nasz zespół zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 39 punktów. Do tej pory wygraliśmy jedenaście spotkań, sześć zremisowaliśmy i w dziewięciu ponieśliśmy porażkę. 

Start Krasnystaw w poprzedniej kolejce przegrał 1:2 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po 26. kolejkach zespół z Krasnegostawu zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 51 punktów. Do tej pory Start wygrał szesnaście spotkań, trzy zremisował i siedem przegrał. 

Zespół z Krasnegostawu to drużyna dość nieprzewidywalna. Start w tym roku potrafił wygrać z będącą w czołówce Stalą Kraśnik, a ostatnio w ciągu kilku dni przegrać z Gryfem Gmina Zamość i Huraganem Międzyrzec Podlaski. Obecnie nasi jutrzejsi rywale są po dwóch porażkach z rzędu, właśnie z Gryfem i Huraganem. Do Opola Lubelskiego Start przyjedzie, aby przerwać tę passę porażek. Opolanin jest jednak teraz w bardzo dobrej formie. Nasz zespół jest niepokonany od siedmiu spotkań, a u siebie w tym roku jeszcze nie przegraliśmy. Jutrzejszy mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bo dla obu zespołów będzie liczyło się tylko zwycięstwo.  

Pogoda na jutro zapowiada się znakomicie. Z tego powodu nasz klub zorganizował na jutro dmuchaną zjeżdżalnię dla najmłodszych kibiców. Zachęcamy więc, aby na jutrzejszy mecz przyjść całą rodziną i razem z nami spędzić ostatni dzień majówki. 

Mecz odbędzie się 5 maja na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek spotkania o godzinie 16:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion! 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych