Przed nami Huragan

29 października 2022, 14:23  

A A A

Po zwycięstwie w Łukowie odżyły nadzieję na zajecie miejsca w pierwszej piątce. W niedzielę powalczymy o drugie zwycięstwo z rzędu. Naszym rywalem będzie Huragan Międzyrzec Podlaski.

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał na wyjeździe 3:0 z Orlętami Łuków. Po 11 kolejkach nasz zespół zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Do tej pory wygraliśmy cztery spotkania i siedem przegraliśmy.

Huragan w poprzedniej kolejce przegrał 0:1 z Górnikiem II Łęczna. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Do tej pory Huragan wygrał siedem spotkań, dwa zremisował i dwa przegrał.

Huragan to klub, który zawsze znajduje się w czołówce tabeli. Bardzo ciężko gra się przeciwko tej drużynie. Najbliższy mecz to dla nas duże wyzwanie. – powiedział Konrad Frydecki – Podstawą, aby wygrać niedzielne spotkanie będzie dobra gra w obronie. Jeśli nie stracimy bramki, to myślę, że trzy punkty zostaną w Opolu. – dodał nasz obrońca.

Nasi najbliżsi rywale w tym sezonie nie przegrali jeszcze na wyjeździe. Miejmy nadzieję, że w niedzielę uda nam się przerwać ich wyjazdową serię bez porażki. W trzeciej kolejce tego sezonu wygraliśmy na wyjeździe z Huraganem 3:1. Jutro taki wynik też byłby mile widziany.

Mecz odbędzie się 30 października. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:30. Zapraszamy na stadion!

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych