Remis w Krasnymstawie.

15 sierpnia 2020, godz. 11:37, 267 wyświetleń

Śpieszymy z nadrabianiem informacji.

Mijający tydzień to prawdziwy piłkarski maraton, mecze rozgrywane co trzy dni sprawiły, że relację z ostatniego spotkania piszemy z 2-dniowym opóźnieniem. Jednak strona nadal żyje i ma się dobrze.

Wracając do samego meczu, odbył się. Zremisowaliśmy 0 - 0, a Pan sędzia główny tego spotkania nie potrafił zapanować nad przebiegiem boiskowych wydarzeń. Nie szukamy tutaj żadnego usprawiedliwienia, bo nie mamy czego usprawiedliwiać. W 3 meczach zgromadziliśmy 7 punktów, taki wynik każdy z nas przed startem rozgrywek brałby w ciemno, jednak najzwyczajniej w świecie szkoda wysiłku zawodników obu drużyn, którzy poza rywalem muszą walczyć jeszcze z tym, który powinien być w centrum wydarzeń tylko wtedy kiedy trzeba. Pan sędzia postanowił zrobić jednak inaczej. Gwizdał, wtedy kiedy mógł puścić, puszczał, wtedy kiedy mogła strzelić kość. W 42 minucie Grzegorz Leziak został ukarany czerwoną kartką, nie będziemy tego komentować, ponieważ zdania są podzielone co do słuszności tej kartki. Jednak bez wątpienia ta czerwień wpłynęła na dalszy przebieg tego spotkania. Warto odnotować, że pomimo osłabienia potrafiliśmy zrobić kilka ciekawych akcji, które gdyby były lepiej rozegrane w końcowej fazie ich trwania, mogły dać nam prowadzenie, a nawet wygraną.

METRYKA Z MECZU

RETRNSMISJA OD OPOLSKA TV