Sezon 2019/ 2020 czas zacząć !

14 sierpnia 2019, 14:11  

A A A

Kibice w Opolu z utęsknieniem czekali na ten moment. Po dwóch latach tułaczki wracamy na Kolejową ! Pierwszym naszym rywalem na zmodernizowanym obiekcie przy ulicy Kolejowej będzie zespół LKS-u Stróża. W poprzednim sezonie na jesień nasz zespół przegrał w Stróży 2 - 0, natomiast na wiosnę w meczu rozgrywanym w Urzędowie, Opolanin pokonał ekipę LKS-u 3 - 0.

Przez cały poprzedni sezon Stróża zgromadziła 43 oczka, o jedno więcej aniżeli nasza drużyna, plasując się na 9 miejscu w tabeli wyprzedzając tym samym 10 zespół Opolanina.

Nie posiadamy informacji jak wyglądały przygotowania naszego jutrzejszego rywala do startu rozgrywek w nowym sezonie. Wiemy tylko, że Stróża doszła do III rundy rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim, pokonując po drodze w I rundzie Perłę Rudnik, w II LKS Potok Wielki, natomiast w III rundzie nasi jutrzejsi rywale odpadli z rozgrywek uznając wyższość Poniatowskiej Stali.

Tak prezentuje się terminarz wszystkich rozgrywanych jutro spotkań:

 Kolejka 1 - 15 sierpnia
Avia II Świdnik - Orion Niedrzwica Duża 15 sierpnia, 10:00
Wisła II Puławy - Garbarnia Kurów 15 sierpnia, 11:00
Świdniczanka Świdnik Mały - GKS Niemce 15 sierpnia, 16:00
Stal Poniatowa - Janowianka Janów Lubelski 15 sierpnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie - LKS Stróża 15 sierpnia, 17:00
Sokół Konopnica - Mazowsze Stężyca 15 sierpnia, 11:00
POM Iskra Piotrowice - MKS Ryki 15 sierpnia, 17:00
Polesie Kock - Tęcza Bełżyce 15 sierpnia, 17:00
Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych