Sobotni Grom

10 czerwca 2021, godz. 21:27, 226 wyświetleń

W sobotę Opolanin rozegra swoje ostatnie spotkanie przed własną publicznością w tym sezonie. Rywalem naszej drużyny będzie Grom Różaniec.

Grom zajmuje obecnie ósmą pozycję w grupie spadkowej. Drużyna z Różańca do tej pory zgromadziła 40 punktów. Nasi najbliżsi rywale w poprzedniej kolejce wygrali 9:0 z Bizonem Jeleniec.

Opolanin zajmuje pierwsze miejsce w grupie spadkowej. Nasz dorobek to 51. punktów. W ostatniej kolejce zremisowaliśmy na wyjeździe z Ładą Biłgoraj. W tym roku na własnym obiekcie jeszcze nie przegraliśmy. Co prawda jako gospodarz przegraliśmy z Włodawianką, ale to spotkanie rozgrywane było na sztucznym boisku w Łęcznej.

W meczu z Gromem nasz trener będzie miał już do dyspozycji kilku graczy , którzy nie mogli zagrać w Biłgoraju. Na pewno korzystnie wpłynie to na postawę naszej drużyny. Celem Opolanina jest zajęcie pierwszego miejsca w grupie spadkowej. Jeżeli wygramy z Gromem ten cel będzie blisko. Jednak Grom na pewno przyjedzie do Opola Lubelskiego z chęcią zwycięstwa. Drużyna z Różańca cały czas nie jest pewna utrzymania.

Nasz pierwszy mecz z Gromem był bardzo emocjonujący. Na pewno opolscy kibice nie pogardziliby takimi emocjami również w sobotę. Mecz odbędzie się z udziałem publiczności. Prosimy jednak o zachowywanie dystansu społecznego. Podczas meczu będzie można kupić koszulkę z herbem naszego klubu. Więcej informacji znajdą państwo na naszym Facebooku.

Mini relacja live zostanie przeprowadzona na Instagramie. Wynik podamy na Facebooku.

Tekst: Mateusz Bartoszek