Sobotni Grom

10 czerwca 2021, godz. 21:27, 226 wyświetleń  

A A A

W sobotę Opolanin rozegra swoje ostatnie spotkanie przed własną publicznością w tym sezonie. Rywalem naszej drużyny będzie Grom Różaniec.

Grom zajmuje obecnie ósmą pozycję w grupie spadkowej. Drużyna z Różańca do tej pory zgromadziła 40 punktów. Nasi najbliżsi rywale w poprzedniej kolejce wygrali 9:0 z Bizonem Jeleniec.

Opolanin zajmuje pierwsze miejsce w grupie spadkowej. Nasz dorobek to 51. punktów. W ostatniej kolejce zremisowaliśmy na wyjeździe z Ładą Biłgoraj. W tym roku na własnym obiekcie jeszcze nie przegraliśmy. Co prawda jako gospodarz przegraliśmy z Włodawianką, ale to spotkanie rozgrywane było na sztucznym boisku w Łęcznej.

W meczu z Gromem nasz trener będzie miał już do dyspozycji kilku graczy , którzy nie mogli zagrać w Biłgoraju. Na pewno korzystnie wpłynie to na postawę naszej drużyny. Celem Opolanina jest zajęcie pierwszego miejsca w grupie spadkowej. Jeżeli wygramy z Gromem ten cel będzie blisko. Jednak Grom na pewno przyjedzie do Opola Lubelskiego z chęcią zwycięstwa. Drużyna z Różańca cały czas nie jest pewna utrzymania.

Nasz pierwszy mecz z Gromem był bardzo emocjonujący. Na pewno opolscy kibice nie pogardziliby takimi emocjami również w sobotę. Mecz odbędzie się z udziałem publiczności. Prosimy jednak o zachowywanie dystansu społecznego. Podczas meczu będzie można kupić koszulkę z herbem naszego klubu. Więcej informacji znajdą państwo na naszym Facebooku.

Mini relacja live zostanie przeprowadzona na Instagramie. Wynik podamy na Facebooku.

Tekst: Mateusz Bartoszek


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

25 września 2021, godz. 11:50
W niedzielę o zwycięstwo
18 września 2021, godz. 06:42
Do Piotrowic po zwycięstwo
14 września 2021, godz. 12:07
Przełamanie z Orlętami
10 września 2021, godz. 12:01
Weekend z wieloma wydarzeniami

Zobacz wszystkie...