Sparing z Powiślakiem. Próbna relacja LIVE w serwisie YT !

22 lutego 2019, 08:42  

A A A

Drużyny Powiślaka raczej żadnemu kibicowi regionalnej piłki nie trzeba przedstawiać. Jest to drużyna, która od kilku lat już rozsiadła się w czubie IV ligi, niejednokrotnie sprawiając problemy tym potencjalnie mocniejszym drużynom. Dla zawodników trenera Deca będzie to naprawdę wymagający test mecz, ponieważ martwić może fakt straconych bramek w sparigach, chociażby ze Stróżą czy Wichrem Kobyłka. IV-ligowi napastnicy Powiślaka na pewno nie będę pobłażliwi dla błędów naszych obrońców, a obrońcy naszego rywala zapewne nie będą chcieli pozwolić na zbyt wiele naszemu bloku ofensywnemu. Jedno jest pewne, pomimo iż jest to sparing, czeka nas wiele emocji. Początek spotkania, Puławy boisko przy KEN, godz. 13:00.

Pragniemy poinformawać jeszcze o RELACJI LIVE VIDEO w serwisie YouTube, którą przeprowadzimy dzięki uprzejmości naszej regionalnej telewizji internetowej, OpolskaTV !

Jest to pierwsza taka inicjatywa, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Sami niewiemy jak to wszystko wyjdzie, ale od czegoś trzeba zacząć !

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych