Środa w Tomaszowie

04 czerwca 2024, 21:46  

A A A

Po meczu z Ogniwem nie mamy zbyt wiele czasu na odpoczynek. Już jutro zagramy w Tomaszowie Lubelskim z tamtejszą Tomasovią. 

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał 1:0 z Ogniwem Wierzbica. Nasz zespół zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 51 punktów. Do tej pory wygraliśmy piętnaście spotkań, sześć zremisowaliśmy i w dziesięciu ponieśliśmy porażkę. 

Tomasovia Tomaszów Lubelski w poprzedniej kolejce zremisował 1:1 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po 31. kolejkach zespół z Tomaszowa Lubelskiego zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 44 punktów. Do tej pory Tomasovia wygrała dwanaście spotkań, osiem zremisowała i jedenaście przegrała. 

Sezon 2023/24 nieuchronnie zmierza ku końcowi. Do rozegrania zostały nam jeszcze trzy mecze. Wszystkie z bardzo wymagającymi rywalami (jutro Tomasovia, potem Stal Kraśnik i Lewart Lubartów). Do każdego z tych meczów podejdziemy z pełnym zaangażowaniem. Z pewnością, podobnie jak w ostatnich dwóch meczach, szansę dostanie kilku młodych zawodników. Jutro czeka nas trudne spotkanie. Co prawda w tym roku na własnym boisku Tomasovia zdołała wywalczyć tylko cztery punkty. Jednak każdy mecz jest inny i nikt za darmo punktów nam nie da.  

Mecz odbędzie się 5 czerwca na stadionie Miejskim w Tomaszowie Lubelskim Początek spotkania o godzinie 17:00. Tomasovia na swoim kanale YouTube przeprowadzi transmisję z tego spotkania. Link podamy na naszym Facebooku.  

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych