W sobotę z Kryształem

17 maja 2024, 15:28  

A A A

Zanim rozegramy historyczny finał Pucharu Polski LZPN, czeka nas jeszcze jeden mecz ligowy. Jutro u siebie zagramy z Kryształem Werbkowice. 

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał na wyjeździe 1:0 ze Stalą Poniatowa. Nasz zespół zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 45 punktów. Do tej pory wygraliśmy trzynaście spotkań, sześć zremisowaliśmy i w dziewięciu ponieśliśmy porażkę. 

Kryształ Werbkowice w poprzedniej kolejce wygrał 3:2 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po 28. kolejkach zespół z Werbkowic zajmuje 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 38 punktów. Do tej pory Kryształ wygrał dziesięć spotkań, osiem zremisował i dziesięć przegrał. 

Nasz zespół jest w znakomitej formie. Jesteśmy niepokonani od jedenastu spotkań (9 w lidze, 2 w pucharze), a tydzień temu pokazaliśmy, że to my rządzimy w powiecie. Jutro nie czeka nas jednak spacerek. Kryształ w maju jeszcze nie przegrał. Zespół z Werbkowic ma dziesięć punktów przewagi nad strefą spadkową i jest o krok od utrzymania. My jednak nie pozwolimy, aby kolejny krok ku utrzymaniu zrobili w Opolu Lubelskim. Jutrzejszy mecz to przedsmak pucharowym emocji, jakie czekają nas w najbliższą środę. Jednak gwarantujemy, że w sobotę również będzie co oglądać. 

Mecz odbędzie się 18 maja na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek spotkania o godzinie 16:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion! 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych