Strzelanina w Stężycy!

13 listopada 2019, 13:19  

A A A

Zapewne takiego zakończenia zmagań w rundzie jesiennej jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego życzyliby sobie kibice z Opola Lubelskiego biorąc pod uwagę aktualną pozycję w tabeli drużyny ze Stężycy. Trzynaście strzelonych bramek, totalna dominacja na boisku i kilka naprawdę fajnie wyglądających akcji. Tak naprawdę drużyna trenera Szewca nie pozostawiła rywalom złudzeń. Sześć bramek w tym spotkaniu strzelił nasz super snajper Filip Drozd, warto dodać, że popularny Fifka w 15 rozegranych ligowych kolejkach razem uzyskał aż 26 trafień, przypominamy jeszcze, że Filip z powodu drobnych urazów nie wystąpił w 2 ligowych spotkaniach w tej rundzie. Jednak o liczbach poszczególnych graczy w rundzie jesiennej napiszemy w oddzielnym artykule już po sobotnim meczu z drużyną LKS-u Stróża, który awansem zostanie rozegrany w ramach 16 kolejki ( 1 kolejka rundy rewanżowej wiosennej ). Wracając do meczu w Stężycy i strzelców kolejnych siedmiu bramek, to łupem bramkowym podzielili się kolejno Daniel Szewc - 5 bramek oraz po jednym trafieniu dołożyli Dominiki Banach, a także Bartłomiej Koneczny.

Retransmisję z niedzielnego spotkania, można zobaczyć na kanale YT serwisu OpolskaTV !


- Metryka z meczu

- Tabela

- Terminarz

- Klasyfikacja strzelców

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych