Strzelanina w Stężycy!

13 listopada 2019, godz. 13:19, 999 wyświetleń  

A A A

Zapewne takiego zakończenia zmagań w rundzie jesiennej jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego życzyliby sobie kibice z Opola Lubelskiego biorąc pod uwagę aktualną pozycję w tabeli drużyny ze Stężycy. Trzynaście strzelonych bramek, totalna dominacja na boisku i kilka naprawdę fajnie wyglądających akcji. Tak naprawdę drużyna trenera Szewca nie pozostawiła rywalom złudzeń. Sześć bramek w tym spotkaniu strzelił nasz super snajper Filip Drozd, warto dodać, że popularny Fifka w 15 rozegranych ligowych kolejkach razem uzyskał aż 26 trafień, przypominamy jeszcze, że Filip z powodu drobnych urazów nie wystąpił w 2 ligowych spotkaniach w tej rundzie. Jednak o liczbach poszczególnych graczy w rundzie jesiennej napiszemy w oddzielnym artykule już po sobotnim meczu z drużyną LKS-u Stróża, który awansem zostanie rozegrany w ramach 16 kolejki ( 1 kolejka rundy rewanżowej wiosennej ). Wracając do meczu w Stężycy i strzelców kolejnych siedmiu bramek, to łupem bramkowym podzielili się kolejno Daniel Szewc - 5 bramek oraz po jednym trafieniu dołożyli Dominiki Banach, a także Bartłomiej Koneczny.

Retransmisję z niedzielnego spotkania, można zobaczyć na kanale YT serwisu OpolskaTV !


- Metryka z meczu

- Tabela

- Terminarz

- Klasyfikacja strzelców


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

12 października 2021, godz. 10:53
Dublet Rybaka, zła passa przerwana
09 października 2021, godz. 17:18
Przerwać złą passę
01 października 2021, godz. 13:18
Wyjazd do lidera
27 września 2021, godz. 21:22
Remis w ostatniej akcji

Zobacz wszystkie...