Święto Niepodległości na stadionie

10 listopada 2022, 15:44

W Święto Niepodległości, w samo południe Opolanin podejmie u siebie Górnika II Łęczna. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 0:2 z Lewartem Lubartów. Po 13 kolejkach nasz zespół zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Do tej pory Opolanin wygrał cztery spotkania i dziewięć przegrał.

Górnik II Łęczna w poprzedniej kolejce przegrał 0:2 ze Świdniczanką Świdnik. Rezerwy Górnika zajmują obecnie siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Zespół z Łęcznej cztery mecze wygrał i dziewięć przegrał.

Zarówno Opolaninowi, jak i Górnikowi zostały już tylko matematyczne szanse na awans do grupy mistrzowskiej. Tylko w przypadku zwycięstwa nasz zespół będzie te szanse nadal miał. Zawodnicy Opolanina są żądni rewanżu za dotkliwą porażkę w poprzedniej rundzie. W 5 kolejce rezerwy Górnika wygrały z nami aż 5:1.

Mecz odbędzie się 11 listopada o godzinie 12:00 na stadionie imienia Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie!