Transfery cz. II.

01 sierpnia 2020, 11:07  

A A A

Jak pisaliśmy we wcześniejszym artykule dotyczącym transferów mamy dla Państwa jeszcze jednego newsa z informacją o nowych zawodnikach, którzy dołączyli do klubu, a także o tych, którzy swoich sił będą próbować gdzie indziej.

Do wcześniej już wspomnianych: Króla, Konecznego, Leziaka oraz Lutsyka dołączyli.

Dominik Kwiecień - obrońca.Wychowanek Dublera Opole Lubelskie, swoje ostatnie sezony spędził w Wiśle Puławy. Młody perspektywiczny zawodnik, który posiada bardzo dobre warunki do gry w obronie. W pierwszych meczach sezonu Dominika zabraknie w meczowej kadrze z powodu kontuzji.

Krystian Rodzik - obrońca/ pomocnik.


Krystian w sezonie 14/15 był już naszym klubie, gdzie wystąpił w kilku meczach na IV ligowym szczeblu. W naszym klubie jest już od początku 2020 roku, jednak z powodu korona wirusa nie zdołał zadebiutować.

Dawid Siudy - obrońca/ pomocnik.Większość swojej dotychczasowej przygody z piłką spędził w na Podkarpaciu, gdzie reprezentował barwy m.in. Głogovi Głogów Małopolski czy IV ligowej Korony Rzeszów. Ostatni sezon spędził w V ligowym LKS-ie Stróża. Dawid może wystąpić zarówna na środku pomocy, jak i na stoperze co w przypadku ewentualnych braków kadrowych będzie na pewno pomocne dla trenera Szewca.

W ostatnim okienku do naszego klubu dołączyło jeszcze dwóch zawodników, jednak drobne urazy i fakt, że na ten moment nie mogą pojawić się w klubie, powodują, że ich oficjalna prezentacja zostanie przesunięta na najbliższy tydzień.

Jeżeli chodzi o odejścia z klubu to na ten moment do Jakuba Nowaka, który zasilił szeregi Powiślaka Końskowola, należy dodać Michała Rożka, Marcina Pyśniaka, Adriana Gierowskiego, Piotra Dajosa, Mateusza Łaski oraz Marcina Dajosa. Wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali barwy naszej drużyny, życzymy wszystkiego dobrego i serdecznie dziękujemy za serce oraz wysiłek, który włożyli podczas meczów w barwach naszego Opolanina. Po więcej informacji zapraszamy również tutaj. 

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych