Trener po meczu z Lutnią

12 sierpnia 2021, 20:07  

A A A

W Piszczacu Opolanin wygrał 3:0 po dwóch bramkach Mateusza Banacha i jednej Kamila Króla. Na początku tego tygodnia do klubu dołączyło kolejnych dwóch zawodników: Michał Wszołek i Karol Sujka. Wszołek przyszedł z Lublinianki, a Sujka ze Stali Poniatowa. 

Tak wczorajsze spotkanie podsumował trener Opolanina Dariusz Bodak:

Słowa uznania dla chłopaków, że pomimo gry na ciężkim boisku, nasiąkniętym po ulewie jak gąbka, wytrzymali trudy spotkania do samego końca. Cieszą kolejne 3 pkt, kolejny mecz na "0" z tyłu oraz zadawalająca skuteczność. Wynik 3:0 trochę zakłamuje obraz wydarzeń boiskowych, wynik na który musieliśmy ciężko zapracować, punkty wręcz wyszarpane przeciwnikowi, ale w pełni zasłużone. Z powodu obowiązków służbowych nie mógł zagrać K.Górniak i chyba jego obecności, jego doświadczenia nam momentami brakowało w organizacji defensywnej. Pomimo wygranej mamy także świadomość własnych mankamentów w grze. Idziemy w dobrym kierunku jeśli chodzi o organizację gry, współpracę zespołową. W okresie przygotowawczym zabrakło nam na pewne rzeczy czasu, dlatego teraz musimy się "docierać" w trakcie rundy. Sezon ruszył pełną parą, w sobotę z mocnym Huraganem Międzyrzec Podlaski kończymy bardzo ciężki tydzień.

 

Opolanin: Adamczyk – Rodzik, Giza, Leziak, Wszołek (Pałka), Sałasiński, A. Rejmak (82' Drozd), S. Rejmak (90' Ćwieka), Górski (86' Frydecki), Król, Banach (68' Koneczny)

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych