W niedzielę o zwycięstwo

25 września 2021, 11:50  

A A A

Tydzień temu zawodnicy Opolanina nie wybiegli na boisko. Powodem odwołania meczu z POM-em było zalane boisko w Piotrowicach. Drugi termin tego spotkania to środa 29 września. To oznacza, że Opolanina czekają trzy mecze w ciągu tygodnia. Najbliższy już w niedziele z Powiślakiem Końskowola.

W 7. kolejce Opolanin wygrał u siebie 4:0 z Orlętami Łuków. Nasz zespół obecnie zajmuje szóstą lokatę z dorobkiem 11 punktów. Do tej pory wygraliśmy trzy spotkania, dwa zremisowaliśmy i w dwóch ponieśliśmy porażkę.

Zespół z Końskowoli w poprzedniej kolejce zremisował u siebie 2:2 z Lublinianką. Po ośmiu kolejkach Powiślak zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów. Do tej pory Powiślak wygrał trzy spotkania, jedno zremisował i w czterech meczach poniósł porażkę.

W poprzednim sezonie dwa razy przegraliśmy z Powiślakiem. Czas więc wygrać z tym rywalem. W niedzielę pauzować będą Konrad Górnika i Hubert Sałasiński. To dwóch podstawowych zawodników Opolanina. Ich brak może być widoczny, ale pamiętajmy, że mamy szeroka kadrę i na pewno trener poukłada to w taki sposób, że Opolanin zaprezentuje swój najlepszy futbol.

Wejście na mecz będzie możliwe po zakupie biletu w kasie przed stadionem. Wynik będziemy podawać na naszych Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych