W samo południe w Kraśniku

10 listopada 2023, 14:51  

A A A

Przed nami mecz z wiceliderem. Jutro zagramy na wyjeździe ze Stalą Kraśnik.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał u siebie 1:2 z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Nasz zespół zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Do tej pory wygraliśmy siedem spotkań, dwa zremisowaliśmy i sześć przegraliśmy.

Stal Kraśnik w poprzedniej kolejce wygrała 4:1 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Zespół z Kraśnika zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów. Do tej pory Stal wygrała jedenaście spotkań, jedno zremisowała i trzy przegrała.

Bez wątpienia będzie to bardzo ciężkie spotkanie. W tym sezonie u siebie Stal przegrała tylko raz. Zespół z Kraśnika będzie zdecydowanym faworytem tego spotkania. Opolanin notuje obecnie słabe wyniki. Trzy porażki z rzędu i braki kadrowe sprawiają, że raczej nikt nie będzie na nas stawiał. Jednak piłka nożna jest nieprzewidywalna. Na pewno zawalczymy o pozytywny wynik i być może sprawimy niespodziankę.

Mecz odbędzie się 11 listopada na Stadionie MOSiR w Kraśniku. Początek o godzinie 12:00. Wynik podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych