W sobotę u lidera

20 sierpnia 2021, 15:25  

A A A

Mecz lidera z wiceliderem, czyli Motor II Lublin – Opolanin Opole Lubelskie. W sobotę o 16:00 na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich 5 odbędzie się mecz na szczycie IV ligi lubelskiej grupy 1.

Opolanin w poprzedniej kolejce zremisował 2:2 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Nasz zespół po trzech kolejkach jest drugi w tabeli z dorobkiem 7 punktów. Opolanin w tym sezonie nadal jest niepokonany – 2 zwycięstwa, 1 remis.

Rezerwy Motoru Lublin są liderami grupy pierwszej. W ostatniej kolejce Motor II wygrał 2:1 z bardzo mocną Lublinianką. Bilans naszych najbliższych rywali to trzy mecze i trzy zwycięstwa.

Motor II Lublin to ciężki rywal. Opolanin będzie chciał postawić się liderowi i wywieźć z Alei Zygmuntowskich trzy punkty. Jeżeli wygramy w sobotę, to będziemy liderami naszej grupy. W zespole rezerw Motoru mogą wystąpić zawodnicy z pierwszej drużyny. Może wystąpić m.in. Rafał Król, czyli brat Kamila Króla. Wtedy na boisku oglądalibyśmy ciekawy braterski pojedynek.

Liczymy na to, że Kamil Król nie zatrzyma się i w czwarty meczu z rzędu zdobędzie bramkę. Na początku tego sezonu dobrą formę strzelecką prezentuje też Mateusz Banach. Trzy gole w dwóch meczach to nie lada wyczyn, a przecież może być jeszcze lepiej.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych