W sobotę u lidera

20 sierpnia 2021, godz. 15:25, 289 wyświetleń  

A A A

Mecz lidera z wiceliderem, czyli Motor II Lublin – Opolanin Opole Lubelskie. W sobotę o 16:00 na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich 5 odbędzie się mecz na szczycie IV ligi lubelskiej grupy 1.

Opolanin w poprzedniej kolejce zremisował 2:2 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Nasz zespół po trzech kolejkach jest drugi w tabeli z dorobkiem 7 punktów. Opolanin w tym sezonie nadal jest niepokonany – 2 zwycięstwa, 1 remis.

Rezerwy Motoru Lublin są liderami grupy pierwszej. W ostatniej kolejce Motor II wygrał 2:1 z bardzo mocną Lublinianką. Bilans naszych najbliższych rywali to trzy mecze i trzy zwycięstwa.

Motor II Lublin to ciężki rywal. Opolanin będzie chciał postawić się liderowi i wywieźć z Alei Zygmuntowskich trzy punkty. Jeżeli wygramy w sobotę, to będziemy liderami naszej grupy. W zespole rezerw Motoru mogą wystąpić zawodnicy z pierwszej drużyny. Może wystąpić m.in. Rafał Król, czyli brat Kamila Króla. Wtedy na boisku oglądalibyśmy ciekawy braterski pojedynek.

Liczymy na to, że Kamil Król nie zatrzyma się i w czwarty meczu z rzędu zdobędzie bramkę. Na początku tego sezonu dobrą formę strzelecką prezentuje też Mateusz Banach. Trzy gole w dwóch meczach to nie lada wyczyn, a przecież może być jeszcze lepiej.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

25 września 2021, godz. 11:50
W niedzielę o zwycięstwo
18 września 2021, godz. 06:42
Do Piotrowic po zwycięstwo
14 września 2021, godz. 12:07
Przełamanie z Orlętami
10 września 2021, godz. 12:01
Weekend z wieloma wydarzeniami

Zobacz wszystkie...