W sobotę zagramy z Kłosem

23 kwietnia 2021, 13:35  

A A A

Pierwsze wyjazdowe spotkanie w grupie spadkowej, rozegramy z Kłosem Gmina Chełm. Choć Opolanin gra na wyjeździe, to faworyta trzeba  jednak upatrywać  właśnie w drużynie z Opola Lubelskiego. Kłos w roli gospodarza punktuje bardzo słabo. Nasi sobotni rywale w rundzie zasadniczej na własnym boisku wywalczyli tylko 10 punktów. Złożyły się na to 2 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek.

Rundę zasadniczą Kłos zakończył na 10. miejscu w swojej grupie. Jednak rundę finałową drużyna z Chełma rozpoczęła od niespodzianki. Kłos w poprzedniej kolejce wygrał 1:0 w wyjazdowym meczu ze Spartą Rejowiec  Fabryczny. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie 7. miejsce  grupie spadkowej z dorobkiem 25 punktów.

Opolanin po zwycięstwie z Unią Białopole będzie chciał pójść za ciosem i wygrać w sobotę. Nasze ostatnie wyjazdy nie wyglądały najlepiej. Dość powiedzieć, że ostatnie nasze zwycięstwo na wyjeździe, to mecz z Bizonem Jeleniec, który odbył się w połowie października ubiegłego roku. Z Kłosem na pewno powalczymy o przerwanie serii czterech meczów bez zwycięstwa na wyjeździe. Miejmy nadzieję, że po sobotnim spotkaniu dopiszemy sobie kolejne trzy punkty, które przybliżą nas do celu, czyli utrzymania w hummel  IV lidze lubelskiej.

Relacje live przeprowadzimy na Instagramie, a wynik będziemy podawać na naszym Facebooku. Jeśli nie będzie problemów technicznych przeprowadzimy również transmisję na żywo na YouTube.

Tekst: Mateusz Bartoszek

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych