Weekend z wieloma wydarzeniami

10 września 2021, 12:01  

A A A

Przed nami trzeci mecz z rzędu u siebie. W ramach 7. kolejki Opolanin podejmie Orlęta Łuków. Początek meczu w sobotę o 16:00.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na własnym boisku 0:1 z Włodawianką Włodawa. Nasz zespół po sześciu kolejkach zajmuje 6. miejsce z dorobkiem 8 punktów. Do tej pory wygraliśmy dwa spotkania, dwa zremisowaliśmy i w dwóch ponieśliśmy porażkę.

Zespół z Łukowa w środę wygrał 2:0 w zaległym meczu 1. kolejki z Górnikiem II Łęczna. W poprzedniej kolejce Orlęta przegrały 0:2 z Lublinianką. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie 5. miejsce w tabeli. Orlęta do tej pory zgromadził 9 punktów na co złożyły się trzy zwycięstwa i trzy porażki.

Sobotni mecz jest ważny z tego względu, że w tabeli jest duży ścisk. Zwycięstwo z Orlętami nie tylko pozwoli przerwać passę meczów bez zwycięstwa, ale również da wyższe miejsce w tabeli. Analogicznie porażka sprawi, że po raz pierwszy w tym sezonie znajdziemy się poniżej szóstego miejsca.

Wejście na mecz będzie możliwe po zakupie biletu w kasie przed stadionem. Wynik będziemy podawać na naszych Facebooku.

Spotkanie Opolanina z Orlętami, to nie jedyne wydarzenie, które odbędzie się na stadionie przy ulicy Kolejowej w ten weekend. W niedzielę na stadionie odbędzie się Jarmark Opolski, a podczas niego oficjalne otwarcie boiska ze sztuczną nawierzchnią i mecz Reprezentacji Opola Lubelskiego z Reprezentacją Artystów Polskich oraz wiele innych atrakcji. Wszystkich kibiców zapraszamy zarówno na mecz z Orlętami, jak i Jarmark Opolski.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych