Weekend z wieloma wydarzeniami

10 września 2021, godz. 12:01, 220 wyświetleń  

A A A

Przed nami trzeci mecz z rzędu u siebie. W ramach 7. kolejki Opolanin podejmie Orlęta Łuków. Początek meczu w sobotę o 16:00.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na własnym boisku 0:1 z Włodawianką Włodawa. Nasz zespół po sześciu kolejkach zajmuje 6. miejsce z dorobkiem 8 punktów. Do tej pory wygraliśmy dwa spotkania, dwa zremisowaliśmy i w dwóch ponieśliśmy porażkę.

Zespół z Łukowa w środę wygrał 2:0 w zaległym meczu 1. kolejki z Górnikiem II Łęczna. W poprzedniej kolejce Orlęta przegrały 0:2 z Lublinianką. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie 5. miejsce w tabeli. Orlęta do tej pory zgromadził 9 punktów na co złożyły się trzy zwycięstwa i trzy porażki.

Sobotni mecz jest ważny z tego względu, że w tabeli jest duży ścisk. Zwycięstwo z Orlętami nie tylko pozwoli przerwać passę meczów bez zwycięstwa, ale również da wyższe miejsce w tabeli. Analogicznie porażka sprawi, że po raz pierwszy w tym sezonie znajdziemy się poniżej szóstego miejsca.

Wejście na mecz będzie możliwe po zakupie biletu w kasie przed stadionem. Wynik będziemy podawać na naszych Facebooku.

Spotkanie Opolanina z Orlętami, to nie jedyne wydarzenie, które odbędzie się na stadionie przy ulicy Kolejowej w ten weekend. W niedzielę na stadionie odbędzie się Jarmark Opolski, a podczas niego oficjalne otwarcie boiska ze sztuczną nawierzchnią i mecz Reprezentacji Opola Lubelskiego z Reprezentacją Artystów Polskich oraz wiele innych atrakcji. Wszystkich kibiców zapraszamy zarówno na mecz z Orlętami, jak i Jarmark Opolski.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

25 września 2021, godz. 11:50
W niedzielę o zwycięstwo
18 września 2021, godz. 06:42
Do Piotrowic po zwycięstwo
14 września 2021, godz. 12:07
Przełamanie z Orlętami
06 września 2021, godz. 15:33
Pierwsza porażka u siebie

Zobacz wszystkie...