Wrócić na zwycięską ścieżkę

26 kwietnia 2022, 19:32  

A A A

Przed nami trzeci domowy mecz z rzędu. Tym razem, na boisku im. Mariana Drańskiego, Opolanin podejmie Stal Kraśnik. Mecz odbędzie się w środę o godzinie 17:00.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał u siebie 0:1 ze Świdniczanką Świdnik. Po pierwszej kolejce rundy finałowej Opolanin zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Do tej pory w grupie mistrzowskiej ponieśliśmy jedną porażkę.

Stal Kraśnik w poprzedniej kolejce wygrała 3:1 z Górnikiem II Łęczna. Nasz najbliższy rywal zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 50. punktów. Do tej pory w grupie mistrzowskiej Stal wygrała jedno spotkanie.

Drugi mecz w ciągu czterech dni. Jednak nie ma co narzekać, bo Stal również grała w niedzielę i miała mało czasu na przygotowanie się do meczu. W środę Opolanin zrobi wszystko żeby wrócić na zwycięską ścieżkę. Jednak nie będzie to łatwe, bo Stal w tym roku jeszcze nie przegrała. W przeszłości w Stali występował nasz kapitan Kamil Król. Dla niego będzie to na pewno szczególne spotkanie, ale na boisku nie ma sentymentów.

 

Początek spotkania o godzinie 17:00. Wejście na stadion będzie możliwe po zakupie biletu. Wynik podamy na naszym Facebooku. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie!


 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych